YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
  • Рішення
  • Продукти
  • Ресурси
  • Компанія
  • Тарифи

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або оберіть рішення, яке підходить саме вам.

Статті 13 листопада 2020 р.

Управління ризиками в період невизначеності: дії ризик-менеджера

Поділитися:
Управління ризиками в період невизначеності: дії ризик-менеджера

Бізнес – це діяльність на свій страх і ризик. На компанію може вплинути що завгодно: невдалий контрагент, зміни на ринку, економічна криза. Пандемію ніхто не міг передбачити. Якби ризик-менеджери в кінці 2019 року стверджували, що через кілька місяців бізнес доведеться закрити або піти на віддалений режим роботи – ніхто б не повірив.

 

Іноді працювати доводиться за фактом ситуації. Компанії, які не справляються з ризиками – закриваються. А ті, хто "виживає" діляться на щасливців і експертів. Експертами будуть ті, хто приймав правильні рішення і залишився на плаву.

 

Щоб уникнути проблем для бізнесу ризик-менеджеру, або людині яка виконує його функції, потрібно передбачити ситуацію і вчинити певні дії. А точніше підготувати план і дотримуватися його сценарію. Експериментам тут не місце, бо в обставинах кризи потрібно швидко приймати оптимальні рішення.

 

Для початку виділіть для себе загрозу, можливі ризики, і донесіть до керівництва, що це важливо. Для цього потрібно вміти переконувати та бути авторитетним в очах керівника.

 

Далі потрібно розробити разом з колегами план дій щодо мінімізації ризиків. План може бути індивідуальний, і залежить від компанії. Наприклад, поповнення складських запасів, організація сервісу доставки, перегляд домовленостей з контрагентами, план безперебійної роботи або навпаки, стратегія зупинки бізнесу. Врахувати потрібно все, починаючи від виробництва, закінчуючи можливою втратою робочих місць співробітників.

 

Що стосується домовленостей з контрагентами – можна прискорити "закриття" контрактів, які близькі до виконання. Реалізовані зобов'язання кращі, ніж відстрочені на невідомий період.

 

Також не забувайте регулярно перевіряти контрагентів, з якими вже працюєте. Бізнес ваших партнерів може закритися, і це неодмінно відіб'ється на домовленостях.

 

Читати більше: Контрагент-банкрут: які наслідки для компанії?

 

Створіть фінансову подушку. Наприклад, в антикризовому плануванні є практика хеджування валютних ризиків.


Дотримуйтеся узгодженого сценарію. І бажано продумати кілька варіантів розвитку подій. Некерованих ризиків не існує. Можна розкласти ризик на складові й працювати з тими компонентами, на які реально впливати.

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’