Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

ТОП-5 критеріїв для експрес-аналізу партнера

27 червня 2018 р.

ТОП-5 критеріїв для експрес-аналізу партнера

Якщо ви працюєте в сфері бізнесу, напевно, ви вже маєте список партнерів, з якими ви співпрацюєте не без причини. Щоб заслужити вашу довіру, в першу чергу, партнери повинні пройти перевірку на благонадійність. Ми зібрали найпопулярніші критерії, якими користуються експерти з усього світу, аби перевірити партнерів на можливі ризики та уникнути співпраці з шахраями.

1. Статус юридичної особи

Статус може бути: припинено, є документи ВГСУ про банкрутство або не перебуває у процесі припинення. Компанія зобов'язана працювати на території України задля того, щоб здійснювати будь-які операції з іншими українськими компаніями.

2. Штрафи та санкції

Наявність таких негативних чинників, як санкції (міжнародні або локальні), “чорні списки”, може суттєво впливати на співпрацю з компанією: блокування банківських операцій, заборона брати участь у торгах, штрафи тощо.

3. Судові рішення, в яких компанія виступає в якості відповідача

Велика кількість судових рішень, в яких компанія присутня в статусі відповідача може означати, що контрагент не виконує свої зобов'язання.

4. Фінансовий стан контрагента.

Відомі випадки, коли компанія має невелику кількість активів, але водночас велику купу боргів. Для перевірки цього факту потрібно проаналізувати фінансовий стан контрагента. Це допоможе визначити, як працювати з контрагентом: з відстрочкою платежу або без неї, зі 100% передплатою чи ні тощо.

5. Токсичні зв’язки контрагента.

Це перевірка факту, чи не пов'язаний контрагент з іншими компаніями, які також можуть здійснювати незаконну діяльність.

Завчасний аналіз і виявлення ненадійного контрагента допоможуть вберегти вашу компанію від можливих ризиків. Ось чому YouControl рекомендує перевіряти комплексно потенційних клієнтів перед укладанням договорів, навіть при відсутності будь-яких сумнівів щодо якості виконання їх роботи.

Детальніше читайте у статті 19 ризикових факторів при аналізі досьє контрагента від експертів YouControl.