Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Правила виживання бізнесу в Україні

27 серпня 2017 р.

Правила виживання бізнесу в Україні

Існує так багато можливостей занапастити свій бізнес. Неправильно обрати ринкову нішу, побудувати неробочу бізнес модель, не прорахувати необхідні інвестиції… проте в Україні багато бізнесів втрачаються через більш примітивні причини: співпраця з шахраями.

В країні що розвивається шахраїв і злочинців навколо вас — як піраній в Амазонці. І всі вони хочуть якщо не ваш бізнес цілком, то хоча б вкрасти у вас принаймні щось цінне. Передплату, наприклад. Чи партію товару.

Не дайте шахраям жодного шансу. Використайте наші практичні поради та ретельно озбройтесь проти всілякої нечисті.

 

Вираховуй шахрая до підписання контракту

 

Зовні пристойна фірма може мати безліч “проблемних місць” а респектабельний директор — бути звичайною підставною особою.Як захиститись?
Перевіряйте кожного контрагента, історію його змін, його засновників, керівників та фінансову активність. Пам’ятайте, всі ці люди можуть вас ошукати! Спробуйте знайти всі зв’язки контрагента: можливо, перед вами підставна особа, яка номінально керує сотнями компаній.

В YouControl:
Відкрийте картку контрагента та перевірте вкладку “Зв’язки”. Подивитись

 

Довіряй, але перевіряй своїх співробітників

 

У вас немає дочірньої компанії або філіала? Ви впевнені? Ваш співробітник може підробити документи, заснувати дочірню компанію та виводити через неї ваші гроші.Як захиститись?
Регулярно перевіряти власну компанію на наявність у неї філіалів та “зайвих” дочірніх підприємств.

В YouControl:
Відкрийте картку власної компанії, перейдіть до вкладки “Зв’язки” та налаштуйте фільтр. Подивитись

 

Якщо робот говорить, що ти більше не директор, — вір йому

 

Автоматичний моніторинг сповістив, що у вас в компанії змінився керівник, а ви все ще вважаєте, що це помилка? Тоді ви можете проґавити рейдерську атаку. Довіряйте автоматиці, вона на вашому боці.Як захиститись?
Спробуйте дізнатись про зміну керівника якомога раніше та негайно збирайте ваших юристів: вашу компанію атакують!

В YouControl:
Додайте власну компанію до автоматичного моніторингу. В разі зміни засновника чи директора ви миттєво отримаєте електронний лист-сповіщення. Подивитись

 

Дізнавайся про банкрутство контрагента першим

 

Знаєте напевне, що ваш партнер все ще працює на ринку? Повірте досвіду — про банкрутство контрагента ви дізнаєтесь останнім. Саме тоді, коли надішлете йому передплату або чергову партію товару з відстрочкою платежу. Шукайте потім свої гроші де хочете.Як захиститись?
Перевіряйте стан справ вашого контрагента в усіх можливих джерелах. Вам не допоможе перевірка тільки в ЄДР — трапляється, що інформація в ньому з’являється на декілька днів пізніше, ніж починається процедура банкрутства.

В YouControl:
1. Відкрийте картку вашого партнера та перевірте вкладку “Досьє”.
2. Додайте всіх контрагентів до автоматичного моніторингу (YouControl дозволяє додати 1000 компаній). На випадок якщо компанія-партнер розпочне процедуру банкрутства, ви миттєво отримаєте електронний лист з такою інформацією. Подивитись

 

Ігноруйте тендерні пропозиції від підозрілих тандемів

 

На вашу тендерну заявку завітали дві фірми, чиї пропозиції заманливі, проте майже однакові? Перевірте, чи не пов’язані вони між собою. “Фірми-тандеми” створені саме для того, щоб ввести вас в оману і примусити вибрати одну з них, оскільки їх пропозиції зазвичай найдешевші. Велика ймовірність, що ви втратите гроші — товарів у них може і не бути.Як захиститись?
Всіма можливими способами спробуйте знайти зв’язок між цими двома компаніями. Перегляньте судові рішення щодо них: можливо, вони фігурують в одній справі.

В YouControl:
1. Скористайтесь інструментом “Пошук зв’язків”. Не забудьте ввімкнути фільтр “Адреса”, щоб не пропустити сусідів.
2. Зайдіть у картку одного з контрагентів і перевірте вкладку “Суди”, а там — судові рішення. Подивитись
YouControl — повне досьє на кожну компанію України

Авторизація / Реєстрація