Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Як перевірка на причетність викриває приховані зв’язки

18 серпня 2017 р.

Як перевірка на причетність викриває приховані зв’язки

Як перевірка на причетність викриває приховані зв’язки

Декілька місяців тому ми відкрили «Зв’язки» між контрагентами. Це дозволило побачити карту економічних впливів на компанію та взаємозв’язків між власниками, директорами, підписантами... Але часом так необхідно побачити, як саме причетні один до одного два обраних контрагента, який зв'язок мають між собою. Вишукувати це самостійно в карті зв’язків незручно та складно.

«Перевірка на причетність», або «Пошук зв’язків» – новий інструмент для перевірки зв’язків між двома обраними контрагентами. Які конкурентні переваги він надає?
 

Для бізнесу

Зв'язок між постачальниками
«Пошук зв’язків» дозволяють відділу закупівель перевіряти постачальників на фіктивність. Зв'язок між двома нібито конкуруючими в тендері компаніями легко викрити, якщо перевірити, як вони пов’язані між собою.

Зв'язок між постачальником та конкурентом
Коли у вас із конкурентом є спільний постачальник, можна з’ясувати, чи є у них між собою особливі відносини. Занижена ціна на товари чи послуги, якими ви двоє користуєтесь, – привід для перевірок.

Зв'язок між топ-менеджментом та партнером
З новим контрагентом планується заключити договір з незвично вигідними для нього умовами? Час перевірити, чи немає зв’язку між керівництвом компанії та майбутнім партнером.

Зв'язок між співробітниками та партнером
З новим контрагентом планується заключити договір з незвично вигідними для нього умовами? Час перевірити, чи немає зв’язку між керівництвом компанії або її співробітниками та майбутнім партнером.

Зв'язок між партнером та конкурентом
Вашій компанії пропонує співпрацю новий партнер. А чи має він зв’язки з Вашими конкурентами, котрі можуть нашкодити в подальшому вашому бізнесу?
 

Для розслідувачів

Зв’язки при держзакупівлях
Перевірка зв’язків між компаніями, котрі беруть участь у закупівлях, і особами, котрі організовують торги.

Бізнес-інтереси політиків
Не секрет, що майже кожен політик має бізнес. Інструмент допоможе виявити, як пов’язані між собою два чиновники через бізнес-середовище або чи має чиновник стосунок до конкретної компанії.
 

Як провести перевірку?

Чи має приховані зв’язки ваш контрагент, перевірити дуже просто: відкрити в своєму акаунті розділ “Пошук зв’язків” та в наведені два рядки ввести ім’я особи: директора, власника, засновника або ж назву компанії. Автоматично підтягнеться потрібний результат. Для абсолютної точності можна використати код ЄДРПОУ (для юр.осіб).

Типи зв’язків підлягають вибору: засновник або кінцевий власник, директор або підписант, філіали, правонаступники, телефон, ПІБ, адреса точна чи тільки будинок. На їх основі будується схема зв’язків, яку можна прокручувати у горизонтальній площині.

Отриманий результат чітко покаже наявність та характер зв'язків між обраними контрагентами.