Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Все про модуль "Фізичні особи". Інструкція

6 серпня 2019 р.

Все про модуль "Фізичні особи". Інструкція

"Фізичні особи" - модуль системи YouControl, що дозволяє перевірити будь-яку фізичну особу в Україні за кількома офіційними реєстрами. Він розташований на дашборді зліва на головній сторінці сайту:

Перевірка фізичних осіб в системі YouControl

Робоче поле модуля виглядає наступним чином (щоб потрапити до нього, натисніть "Фізичні особи" на дашборді на головній):

Перед вами поля, які треба заповнити данними для пошуку громадянина. Зверніть увагу, що деякі поля є обов'язковими для заповнення, оскільки для початку пошуку необхідно знати як мінімум прізвище, ім'я та по батькові (ПІБ).

Для зручності та економії часу ПІБ можна ввести в одне поле, а потім автоматично розподілити по рядках (кнопка "Розмістити ПІБ по полях" праворуч від полів).

Якщо у людини немає по батькові, поставте галочку в відповідний чекбокс:

Результати перевірки фізичних осіб в системі YouControl

Дані, знайдені в реєстрах в результаті перевірки, з'являться на екрані у вигляді списку із зазначенням дати перевірки.

Якщо фізособа, яку ви шукаєте, є учасником, керівником, підписантом, бенефіціаром (будь-яким ключовим обличчям) якоїсь компанії, або зареєстрована як ФОП, ви побачите це в результатах пошуку. Буде показаний список пов'язаних компаній, зазначений статус особи в цих компаніях, їх контактні дані. Ви можете перейти в картку кожної з цих компаній і побачити огляд їх досьє:

Борги і штрафи фізособи

Також фізособи перевіряються в Єдиному реєстрі боржників (боржник по кредиту, аліментам, зарплаті) і Автоматизованій системі виконавчого провадження (фігурує в судових справах і/або виконавчих провадженнях).

Результат пошуку по ПІБ покаже наявність боргу у людини, зокрема:

•  перед банком;

•  по виплаті аліментів;

•  неоплачені штрафи ПДР та інші штрафи;

•  конфіскація майна;

•  за рішенням Європейського суду з прав людини;

•  інші виконавчі рішення, внесені до Єдиного реєстру боржників і Автоматизованої системи виконавчих проваджень.

Перевірка фізособи за реєстрами МВС

У деяких реєстрах МВС України ПІБ записані не українською (як основна кількість даних), а російською мовою (наприклад, в реєстрах "Зниклі громадяни" і "Особи, які переховуються від органів влади"). Тому для більш точного пошуку введіть дані на різних мовах по черзі.

Так виглядає результат пошуку по ПІБ, які вказані в реєстрі на обох мовах. Фізична особа знайдена в реєстрі осіб, які переховуються від органів влади.

Уточнення результатів перевірки фізособи

Пошук по ПІБ може дати багато результатів (збігів). Щоб уточнити результати і знайти саме потрібну людину, використовуйте додаткову інформацію: дату народження (число, місяць, рік) та/або ІПН громадянина України. Для цього є спеціальні поля:

Перевірка паспорта громадянина України за реєстрами

Ви можете переконатися, що паспорт громадянина України дійсний і/або не значиться викраденим/загубленим (або навпаки). Для цього введіть його серію і номер у відповідне поле, попередньо переключивши тумблер "Перевірка паспорта" в активне положення:

Ви дізнаєтеся, в якому регіоні загублений або викрадений паспорт, дату його зникнення/крадіжки, дату внесення інформації до реєстру. Що стосується недійсних паспортів, то система покаже в тому числі і бланки паспортів, що залишилися у відповідних органах на непідконтрольній території України із зазначенням дати внесення інформації.

Що ще можна дізнатися про фізособу в системі YouControl?

Модуль "Фізичні особи" при пошуку по ПІБ покаже також:

•  колишніх держслужбовців, які не пройшли Люстраційну перевірку (в реєстрі осіб, щодо яких застосовані положення Закону України "Про очищення влади");

•  корупціонерів (в реєстрі осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення).

Перейти до перевірки!