YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
  • Рішення
  • Продукти
  • Ресурси
  • Компанія
  • Тарифи

Не знаєте з чого почати?

Наш консультант допоможе підібрати правильне рішення відповідно до ваших задач

Замовити дзвінок

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Кейси 29 травня 2019 р.

Майбутнє за RegTech: YouControl розповів банкам про кращі рішення

Поділитися:
Майбутнє за RegTech: YouControl розповів банкам про кращі рішення

Чим та як Regtech-рішення можуть допомогти в роботі українських банків та чому без них фінустанови не витримують конкуренції? Під час практичного семінару розповіли експерти YouControl.

23 травня пройшов практичний семінар, організований компанією YouControl за підтримки Незалежної асоціації банків України (НАБУ) на тему: “Regtech-рішення з впровадження кращих практик KYC для банків України”. До заходу долучилися близько 30 представників різних підрозділів таких потужних гравців ринку, як Райффайзен Банк Аваль, Приватбанк, Таскомбанк, Ощадбанк, Правекс Банк, Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) тощо.

Як відзначила під час відкриття заходу GR-менеджер YouControl Наталя Чорногуб, метою семінару є поглиблення знань представників банків щодо світових та українських практик KYC (know your customer, – знай свого клієнта) та KYCC (know your customer's customer, – знай клієнта свого клієнта).

Семінар складався з двох частин. Під час першої кандидат економічних наук, фінансовий аналітик YouControl Роман Корнилюк розповів про міжнародні тренди і кращі практики KYC та напрями посилення локальних вимог фінансового моніторингу. Також в контексті України він зупинився на динаміці штрафних санкцій НБУ за порушення вимог фінмоніторингу і поділився думками щодо покращення ситуації у цьому напрямку.

“Напрямок RegTech наразі дуже активно розвивається, чому є аргументоване пояснення. Причини криються в кількох цифрах. Понад $200 млрд склали посткризові штрафи банкам зі всього світу, частина з яких була накладена через слабку автоматизацію процесів KYC. І більше $4700 млрд доходів зарубіжних банків опинились під ризиком втрати через конкуренцію з FinTech-сектором. Якщо говорити про Україну, то вітчизняні банки в 2018 році отримали штрафів на 150 млн грн”, – пояснив актуальність теми заходу Роман Корнилюк.  

За його словами, аби й надалі не підпадати під фінансові санкції та зберігати конкурентоздатність, банківському сектору, зокрема в нашій країні, потрібно змінюватися. “Його майбутнє – за RegTech-стандартизацією KYC. Причому український ринок потребує ефективних рішень одразу в декількох напрямках RegTech. По-перше, це  ідентифікація ризик-факторів і комплаєнс-сценаріїв. По-друге, калібрування критеріїв для присвоєння рівня комплаєнс-ризиків. І третє – це комплаєнс-скоринг співвідносний з потребамами банків”, – додав фінансовий аналітик YouControl.  

Під час другої частини семінару Максим Боровик, експерт з комплаєнсу та фахівець відділу навчання YouControl, перейшов до практики. Він на реальних прикладах продемонстрував, як автоматизовані системи можуть допомогти в ідентифікації та оперативному управління ризиками. Серед іншого, спікер зупинився на алгоритмі перевірки контрагентів на основі публічних даних.

Завершив захід виступ Євгена Дудника, продакт-менеджера YouControl. Він презентував можливості аналітичної скорингової онлайн-системи YouScore, що дозволяє миттєво визначити благонадійність компанії та оцінити перспективи та ризики співпраці з нею. Також спікер пояснив учасникам семінару, як  API-інтеграція з подібними системами може допомогти удосконалити KYC-процедури у банку.

Аудиторія жваво обговорювала актуальльні питання щодо регуляторних практик банку та спробувала виконати практичне завдання щодо визначення причетності національного публічного діяча до бізнесу.  

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’