YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
  • Рішення
  • Продукти
  • Ресурси
  • Компанія
  • Тарифи

Не знаєте з чого почати?

Наш консультант допоможе підібрати правильне рішення відповідно до ваших задач

Замовити дзвінок

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Кейси 28 липня 2020 р.

У чому користь колективної роботи в YouControl і кейс компанії "Смарт-Холдинг"

Поділитися:
У чому користь колективної роботи в YouControl і кейс компанії "Смарт-Холдинг"

Що сталося. В YouControl вдосконалили інструмент Групи. З ним ви можете систематизувати контрагентів за різними критеріями, і створити загальну базу даних з колегами і партнерами. Наприклад, об'єднувати компанії в групи "Клієнти", "Ризикові компанії", "Перевірені компанії", "Боржники" або інші на ваш розсуд. Також можна відкривати доступ колегам і редагувати списки контрагентів спільно.

 

У чому головна користь. На підставі глибокої перевірки контрагентів або досвіду роботи з ними, ви додаєте їх у відповідний список. Потім ділитеся списком з колегами або партнерами, і разом приймаєте рішення про роботу з контрагентом швидше, ґрунтуючись на перевіреній інформації.

 

Кейс. Головний експерт з аналітики Дирекції по ризиках і безпеки ПрАТ "Смарт-Холдинг" Ігор Паливода розповів, чим компанії допомагають спільні списки контрагентів.

 

"Cмарт-Холдинг" – одна з найбільших промислово-інвестиційних груп України. Компанія інвестує в об'єкти сфери гірничо-металургійного та нафтогазового комплексів, банківського сектора, сільського господарства, суднобудування і нерухомості.

 

У постійному моніторингу компанії близько 1000 контрагентів. Завдання – швидко перевірити контрагента за допомогою Експрес-аналізу YouControl, завантажити PDF звіт і передати іншому працівникові для подальшого прийняття рішення. При цьому оперативну перевірку контрагента в компанії здійснюють лише кілька співробітників. В ході завдання, працівник не заглиблюється в деталі пошуку: взаємозв'язки контрагента з іншими людьми і компаніями, перевірку судових рішень, боргів і так далі. Звіт Експрес-аналізу вже містить базові дані.

 

Однак через особливості роботи державних реєстрів, далеко не всі дані можна побачити з Експрес-аналізу YouControl. Наприклад, в публічно доступних судових рішеннях немає ЄДРПОУ компаній. Тому частину судових рішень щодо контрагента ви не побачите у звіті Експрес-аналізу.

 

Для цього при укладанні великих і складних угод:

1.  До процесу підключаються експерти з аналітики Дирекції з ризиків і безпеки. Вони перевіряють контрагентів ретельніше, забезпечують повноту і певність результатів оцінки контрагента.

2.  Працівники використовують свій black-list компаній, з якими вони не працюють. Найчастіше керівництво цих компаній засуджено за фіктивне підприємництво за статтями 205, 205-1 Кримінального кодексу України.

 

Експрес-аналіз фіксує не всі ризики, але прапорець, який сигналізує що компанія в чорному списку – чіткий маркер для прийняття рішення.

 

Підсумок. Перевіряти контрагента потрібно за всіма параметрами. Але шукати треба вміти. Кожна людина шукає інформацію по різному. Зібрати всі дані вручну – судові рішення, зв'язки з людьми, зв'язки з компаніями, дані про бенефіціарів, борги і кредити, складно і затратно за часом. Вихід – перевіряти один раз і групувати контрагентів за допомогою списків в YouControl. Що і роблять співробітники "Смарт-Холдингу". 

 

Дізнатися більше. Дивіться відеоінструкцію про колективну роботу.

 

Також 5 серпня YouControl проводить практику на тему Груп і колективної роботи в YouControl. Експерти покажуть переваги колективної роботи, розкажуть більше кейсів і поділяться джерелами готових списків контрагентів, які складали інші компанії ґрунтуючись на своєму досвіді. 

 

Для учасників практики бонус – готові групи контрагентів.

Кількість учасників обмежена до 100. Відеозапису практики не буде.

 

Взяти участь у практиці.

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’