YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
  • Рішення
  • Продукти
  • Ресурси
  • Компанія
  • Тарифи

Не знаєте з чого почати?

Наш консультант допоможе підібрати правильне рішення відповідно до ваших задач

Замовити дзвінок

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Кейси 18 листопада 2021 р.

Люди Леді Ю та неочевидні зв'язки між ними

author

Медіааналітик YouControl

Поділитися:
Люди Леді Ю та неочевидні зв'язки між ними

Однією з найбільш резонансних новин літнього міжсезоння в українській політиці став корупційний скандал довкола високопосадовця, якого пов'язують з головою партії "Батьківщина" Юлією Тимошенко. Внаслідок широкого розголосу в медіа, історія постійно поповнюється додатковими цікавими подробицями, а перелік "героїв" з оточення Юлії Володимирівни розширюється. Дізнайтеся, на які ще нікому невідомі факти щодо взаємозв'язків між "людьми ЮВТ" можна натрапити, користуючись інформацією з офіційних реєстрів. 


 

Справа Власенка: від окремої ниточки до цілого клубка


 

В середині серпня 2021 року в київському аеропорту "Жуляни", при ймовірній спробі втечі з України, затримали керівника Державної продовольчо-зернової корпорації (ДПЗКУ) Андрія Власенка. В МВС зазначають, що затримання проходило в рамках справи з виявлення масштабних зловживань посадовців ДПЗКУ, внаслідок яких державна корпорація зазнала збитків на суму в понад 57 млн $

В ЗМІ одразу з'явилася інформація про бекграунд Андрія Власенка. За словами журналістів, він двоюрідний брат Сергія Власенка, багаторічного соратника Юлії Тимошенко. Ба більше, Андрій Володимирович раніше був депутатом Миколаївської облради від "Батьківщини".

Достовірність цієї інформації можна валідувати, скориставшись даними з офіційних реєстрів в аналітичній системі YouControl.

 

Як перевірити політичні зв'язки особи?

 

Крок 1.

Заходимо в систему YouControl, на навігаційній панелі зліва переходимо на вкладку "Перевірка фізичних осіб".

 

 

Крок 2.

Зазначаємо ПІБ та дату народження пана Власенка. Після цього натискаємо на кнопку "Перевірити особу".

 

 

Показник "Унікальність імені" вказує на високу поширеність такого ПІБ в Україні. Але відомо, що той Андрій Власенко, який нас цікавить, з Миколаївщини. Через це варто звертати увагу на розрахунок унікальності саме в цій області.

Показник в 99% вказує на те, що ймовірність натрапити на однофамільця – мінімальна.

 

 

Крок 3.

Шукаємо вкладку "Центральна виборча комісія", клікаємо на кнопку "Детальніше". У полі, яке відобразилося на екрані, можемо отримати підтвердження раніше зазначеної інформації про тривалу політичну кар'єру в партії "Батьківщина".

 

 


До речі, історія довкола ДПЗКУ – це не перший корупційний скандал, де фігурує пан Власенко. Про це свідчить вкладка "Репутація в медіа" в його досьє в системі YouControl.

 

 


Завдяки цій вкладці  є змога дізнатися про всі корупційні скандали, в яких так чи інакше фігурував об'єкт вашої перевірки.

 

Не Андрієм Власенком єдиним 

 

Однак особою пана Власенка скандальний інфопривід не обмежився.

Як тільки корупційний скандал почав набувати розголосу, стали відомі додаткові промовисті деталі. Зокрема, з’явилася інформація про те, що дочка Юлії Володимирівни – Євгенія переказала декілька мільйонів доларів, ніби позичених у матері на придбання нерухомості, фірмі "Валея". При цьому, в якості оплати за договором про надання послуг з пошуку, підбору та постачання обладнання. Усе б нічого, але дана компанія донедавна належала Олені Волковій, яка за якимось дивним (чи ні?) збігом обставин в зазначений період також працювала в ДПЗКУ. В той час на чолі Державної продовольчо-зернової корпорації вже стояла людина, пов'язана з "Батьківщиною" – пан Власенко. Волкова була ж призначена на посаду його заступниці.

 

 

Як віднайти історичні зв'язки між фізичною та юридичною особою? 

 

Розглянемо на прикладі Олени Волкової та її вірогідних історичних зв'язків з компанією "Валея".

 

Крок 1.

У пошуковому рядку вказуємо найменування компанії та натискаємо на кнопку "Пошук".

 

 

Шукаємо вкладку "Хто насправді стоїть за компанією?" та клікаємо "Відкрити дослідження".

 

 


Дізнатися більше про пошук зв'язків в YouControl Передзвоніть мені

 

Отримаємо промовисті результати дослідження.

 

 

Але й це ще не все.


 

"Цікаві сусіди"

 

Перейшовши на вкладку "Адреси" та натиснувши на зазначені відомості про місце реєстрації юрособи, можна побачити цікавого сусіда компанії "Валея". Ідеться  про фірму ТОВ "Транселектропостач", кінцевим бенефіціаром якої значиться чоловік Євгенії Тимошенко (прим. дочки Юлії Тимошенко) пан Чечьоткін Артур Леонідович. А сама компанія входить до фінансово-промислової групи родини Тимошенко.

 

 

Звісно, однакова адреса не може стовідсотково вказувати на дотичність компаній між собою. Але як демонструє практика, спільне місце реєстрації пов'язаних між собою юросіб – річ звична та буденна в реаліях українського бізнесу.

Власне, чи не забагато дивних збігів? :)

А як ви думаєте?

Робіть власні висновки на основі повних, достовірних, офіційних даних з YouControl! Наші інструменти не лише допоможуть перевірити достовірність інформації щодо гучних інфоприводів в ЗМІ, а навіть віднайдуть ті факти, які невідомі широкому загалу. Тому, користуючись нашою системою, ви завжди матимете змогу знати більше.

 

Провести власне розслідування

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’