YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
  • Рішення
  • Продукти
  • Ресурси
  • Компанія
  • Тарифи

Не знаєте з чого почати?

Наш консультант допоможе підібрати правильне рішення відповідно до ваших задач

Замовити дзвінок

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Кейси 7 липня 2020 р.

АТБ обирає партнерів з YouControl. Як саме?

Поділитися:
АТБ обирає партнерів з YouControl. Як саме?

Фахівці служби безпеки найбільшої торговельної мережі України поділилися своїм методом перевірки контрагентів в YouControl.

Один з найбільших користувачів нашої інформаційно-аналітичної системи – торговельна мережа АТБ. Мережа налічує понад 1100 магазинів у 290 населених пунктах України, близько 60 тис. робочих місць, 1600 контрагентів та річний товарообіг 126 млрд. грн. За допомогою інструментів YouControl АТБ:

•  здійснює моніторинг контрагентів та фізичних осіб;

•  аналізує зв'язки між компаніями та їх засновниками;

•  аналізує ризик-фактори за допомогою досьє компанії.

«Зокрема, це перевірка фінансової звітності підприємства, наявність даних в реєстрі судових рішень, уточнення реєстраційних даних, а також пошук пов’язаних осіб. Ще ми перевіряємо, що знаходиться у власності підприємства, а також дані ЗЕД», – розповів PR-директор мережі супермаркетів АТБ Сергій Демченко. Таким чином мережа перевіряє учасників тендерів та інших потенційних контрагентів. Крім того, компанія займається перевіркою фізичних осіб. А інформацію, що надходить шляхом моніторингу контрагентів, щоденно аналізують.

Кейс з уникнення ризику від служби безпеки АТБ

Нещодавно рітейлер відмовився від договору з компанією через виявлені фактори. Перевірка в YouControl вказала на невідповідності між видом діяльності компанії та видом надаваних послуг і товарів. А конкретно, виявили такі ризик-фактори:

•  невідповідність заявленої інформації щодо участі в державних тендерах;

•  проблеми у фінансовій звітності;

•  відсутність персоналу при заявленому статусі компанії;

•  за адресою реєстрації компанії знаходиться ще понад 20 зареєстрованих підприємств;

•  на директора оформлені ще 5 підприємств.

“Побоювання підтвердилися, так як через деякий час в реєстрі судових рішень було опубліковано рішення суду в рамках кримінальної справи проти посадових осіб цього підприємства за фактом фіктивного підприємництва”, – повідомила прес-служба компанії.

Які інструменти YouControl особливо корисні під час карантину 

YouControl протягом шести років надає компаніям інструменти для перевірки контрагентів. Однак під час карантину функціонал значно розширився. Зокрема – додали перевірку іноземних контрагентів, моніторинг персоналу тощо. 

Працюючи над оновленнями системи, аналітики YouControl врахували найбільш актуальні для бізнесу питання:

•  швидке прийняття рішення про закупівлі;

•  ризики неповернення боргу або коштів за товар, який було надано у кредит;

•  організація роботи відділу закупівель і служби безпеки;

•  управління колективом віддалено;

•  перевірка іноземних постачальників.

Саме ці задачі лягли в основу “карантинних” функцій в системі перевірки контрагентів. Ми докладно розповіли про них у статті “YouControl карантинний: звіт про нові інструменти”, тому зараз просто нагадаємо, яку саме користь ви можете отримати, перевіряючи партнерів навіть віддалено.

  1. Кредитний ліміт – алгоритм розраховує, який обсяг коштів можна надати в кредит. Зокрема, чи зможе компанія розплатитися за плановані відвантаження товару.

  2. Пошук в іноземних реєстрах дозволяє перевірити інформацію про компанії в 19 країнах ЄС, а також у Великобританії та РФ.

  3. Інструмент “Групи“ – щоб ділитися з колегами “чорними” списками контрагентів або надійними контактами, передавати дані швидко та сек’юрно. 

  4. Моніторинг фізосіб слідкує за змінами в діяльності та житті людини в умовах віддаленої роботи. Наприклад, про наявність або появу боргів, штрафів, судових рішень та інших фактів, які можуть вплинути на роботу співробітника та компанії-роботодавця.

  5. 4D-скоринг компанії – швидке, але інформативне фінансове сканування з точки зору експрес, фінансового, ринкового аналізу.

Перевірка потенційних партнерів за допомогою цих інструментів допомагає не лише рітейлерам, але й компаніям будь-якої сфери та розміру уникати фінансових втрат і працювати безпечно.

Перевірити компанію

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’