Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Асортиментне різномаїття: чи продають банкіри яловичину в Горішні Плавні?

15 серпня 2017 р.

Асортиментне різномаїття: чи продають банкіри яловичину в Горішні Плавні?

Уважні користувачі системи YouControl знають, скільки користі можна отримати, відслідковуючи державні закупівлі тієї чи іншої компанії. Різноманітні фірми-прокладки залишають свій однозначний почерк, який не важко помітити, тому ми радимо уважно вивчати державні тендери, в яких бере участь ваш майбутній партнер і їх долю в загальному прибутку компанії.

Проте іноді трапляються цікаві курйози, і ми зараз розглянемо один із них.

Якщо перевірити, в яких державних тендерах брав участь Приватбанк, можна помітити такий запис:
Ми вирішили розібратись, чому так відбувається. Для цього зайшли на сайт державних закупівель Прозорро і знайшли там вказаного замовника:
Проаналізувавши контракт, ми з’ясували, що майже півтори тони м’яса для дошкільного закладу поставив ФОП Завгородній, який має розрахунковий рахунок у Приватбанку.
В процесі заповнення заявки замість індивідуального податкового номеру пана Завгороднього був вказаний код ЄРДПОУ Приватбанка.
Будь-якому бухгалтеру ця помилка очевидна, і він її виправить вручну в процесі перерахування коштів. Проте кожна автоматизована система вважатиме, що саме Приватбанк є постачальником м’яса до дитячого садку в Горішніх Плавнях.

Наразі в кожному з ТОП-10 банків України можна знайти декілька рядків, які примусять вас посміхнутись.

В системі YouControl цим чудовим курйозом користувачі можуть помилуватись до 26 січня — в наступному релізі ми вводимо додаткові алгоритми перевірки, і Приватбанк перестане торгувати яловичиною та чистити сніг, Ощадбанк не підключатиме електрику до вуличних ліхтарів, а в Альфа-банку ви більше не зможете купити вуличну гірлянду жовто-блакитного кольору.