Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Програма лояльності "YouControl Family" запущена!
Дізнайся як отримати свої знижки та бонуси

Програма лояльності
"YouControl Family" запущена!

Детальніше
Статті

Є сигнал: явні та неочевидні ознаки шахрайства в компанії

21 серпня 2020 р.

Є сигнал: явні та неочевидні ознаки шахрайства в компанії

Колектив вашого підприємства — надійний для бізнесу? А якщо до нього пробереться “засланий козачок”? Ця стаття про те, як виявити такого співробітника і що робити далі.

 

В недавній статті ми розглянули досвід компаній, які самостійно розслідують внутрішні злочини. Звільнені в результаті таких викриттів співробітники знаходять чергову роботу і продовжують шкодити новим роботодавцям. Досвідчений шахрай вміло приховує сліди махінацій, але виявити його можна за непрямими ознаками. Зверніть увагу на такі обставини:

 

1. “Свої люди”. Співробітники-родичі, контрагенти-друзі — це передумови для розвитку кумівства. Навіть умовно порядним людям може бути важко триматися від того, щоб укласти договір з приятелем або віддати перевагу не об’єктивно кращому, а знайомому учаснику тендера або контрагенту.

 

2. Особливі умови. До деяких проєктів пред’являються особливі вимоги: їх не піддають внутрішнім перевіркам, їм віддають пріоритети фінансування. Але суть одна — контролю за такими проєктами менше, а значить, в них більше лазівок для шахраїв.

 

3. Знижена планка. Плани, песимізм яких виходить за рамки звичайної обачності, можуть свідчити про свідоме заниження показників з боку менеджерів. Мета — отримати премію за “перевищення” плану або навпаки, приховати частину прибутку.

 

4. Багате життя. Особисті витрати та джерела доходів — особиста справа кожного. Але якщо великі покупки підлеглого занадто вибиваються з бюджету, адекватного його робочому статусу (занадто дорогі авто або нерухомість), це може свідчити про розкрадання.

 

5. Пасемо задніх. Якщо при рівних умовах з конкурентами компанія стабільно відстає за показниками ефективності в середньому по галузі, — це привід поставити питання менеджерам і додатково провести аналітику прибутку і витрат. Коли менеджери у відповідь вперто наполягають на неможливості отримати адекватний прибуток — це привід засумніватися в чесності їх аналітики.

 

Привід почати розслідування

 

Кожна з описаних ситуацій сама по собі — ще не привід бездоказово підозрювати співробітників та починати внутрішнє розслідування. Але сукупність факторів плюс інтуїція досвідченого керівника допоможе не випустити з уваги підозрілі “дзвіночки”. І сучасні інструменти не завадять. В YouControl є інструменти для внутрішніх перевірок, якими користуються служби безпеки, юристи, бухгалтери підприємств.

 

Вагомі підстави для внутрішнього розслідування можна отримати:

 

•  за результатами аудиторської перевірки;

•  за результатами інвентаризації;

•  з офіційних і анонімних заяв співробітників.

 

В залежності від результатів перевірки робіть обґрунтоване рішення про подальші дії щодо співробітника. Але при цьому враховуйте такі правила:

 

1. Проведення службових розслідувань в підприємствах державного сектора економіки регулюється Постановою Кабінету Міністрів № 950.

2. Для приватних підприємств немає такого єдиного порядку, але при проведенні внутрішніх розслідувань дотримуйтеся рамок Кодексу законів про працю і законів, що його доповнюють.

 

При цьому перевірка особистої пошти і месенджерів, особистого ноутбука, гаджетів та інших персональних речей співробітника однозначно неприпустима. На відміну від робочої техніки та корпоративної поштової скриньки.

 

З чого почати внутрішнє розслідування

 

Оптимальний перший крок в корпоративному розслідуванні — це комунікація зі співробітниками. Конкретні слова та дії залежать від особливостей компанії та колективу. Але завдання по суті — зрозуміти причину події.

 

Порушник або передбачуваний порушник повинен надати пояснення. Вони дадуть уявлення про його образ дій і підстави для подальших дій керівництва або служби безпеки.

 

Дотримання правил і етапів розслідування, навіть якщо ви плануєте не виносити його за межі компанії та не звертатися в правоохоронні органи, необхідно з двох причин:

 

1. встановлення істини та застосування справедливого стягнення;

2. збір документальних доказів для захисту підприємства від можливих судових позовів.

 

Щодо складу комісії, залучення до її роботи тих чи інших співробітників і покрокового алгоритму проведення службового розслідування — це залежить від специфіки випадку, масштабу шахрайства та інших опціональних факторів. Цим деталям ми присвятимо одну з найближчих статей.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’