Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Пробий по базі
чорта партнера сусіда роботодавця директора постачальника клієнта орендаря Перевірка фізосіб відтепер доступна в безкоштовному тарифі Перевірка фізосіб доступна в opendata тарифі

Перевірити зараз
Статті 14 лютого 2020 р.

Як витрачати безпечно на День Святого Валентина

Поділитися:
Як витрачати безпечно на День Святого Валентина

Свято маркетингу та заробітку чи щирої любові? Так, саме це одне із головних питань, яке обговорюється при згадці про День Святого Валентина. І воно є досить влучним, варто лише оцінити масштаби витрат, які йдуть на придбання подарунків та підготовку романтичних вечорів. А тому і привабливим для шахраїв. Аналітики YouControl дають рекомендації, як слід убезпечити від пасток себе та коханих.

За дослідженням, проведеним ресурсом Picodi, чоловіки віддають за подарунки коханим більше “кровних”, ніж жінки. В середньому, 2019 року українці витрачали на презенти половинкам $52. Найщедрішою із 38 країн, в яких проводили опитування, виявилася Ірландія (її жителі виділяли в середньому $132 на подарунки). Британці витрачали на романтичні презенти $124, американці – $112, жителі Сінгапуру – $102, нігерійці – $51, а  філіпінці – всього $34. 

Знижки, акції, приваблива реклама та святкові ексклюзивні пропозиції починають миготіти, тільки-но завершились новорічні свята. Проте, далеко не найгірший варіант – піддатися одній зі спокус, яка підстерегла уже готового до витрат клієнта на рекламному банері чи афіші ресторану. Зовсім інша справа – потрапити в пастку шахраїв, які активізуються в період свят як ніколи.

Велику кількість покупок сьогодні здійснюють через Інтернет. Боятись його не варто, адже це справді заощаджує час та дає змогу скористатись більшим асортиментом. Але декілька хвилин перевірки інтернет-магазину можуть зекономити і час, і нерви обох закоханих. Тому не зайвим буде нагадати про базові правила інтернет-шопінгу. 

По-перше, поцікавтеся всіма умовами покупки, адже іноді вартість презенту може виявитися значно вищою за очікувану. Це може бути прихований платіж за святкову доставку. Або при купівлі якогось подарункового набору вартість може бути вказана за один товар з нього, хоча складається враження, що за весь одразу.

По-друге, не купуйте товари з повною передплатою, особливо – у невідомих продавців. Ті можуть зібрати гроші з таких довірливих романтиків і зникнути перед самим святом. 

Як перевірити інтернет-магазин?

Спершу з’ясуйте, на яку юридичну особу чи ФОП зареєстровано онлайн-магазин, ‒ розповідає Ігор Курочка, керівник відділу навчання YouControl. ‒ Далі перегляньте у офіційних відкритих джерелах, як довго працює та який основний вид діяльності. Найбільш цільовим для цього випадку є КВЕД “Роздрібна торгівля, що здійснюється фірмами поштового замовлення або через мережу Інтернет”. Перевірте, чи немає у цієї юридичної особи або підприємця господарських чи адміністративних судів щодо захисту прав споживачів, відстрочки у відвантаженні товарів”. 

Варто зауважити, що часто юридична назва може не збігатись із назвою магазину. В таких випадках допоможуть контакті дані. 

У нижній частині сайту зазвичай є розділ “Контакти”. Номер телефону або адресу можна внести в стрічку пошуку на сайті YouControl та дізнатись, за ким він закріплений. Крім того, там же перевірити КВЕД, почитати судові рішення”, ‒ рекомендує Ігор Курочка та додає: “Я також перевіряю, чи не є директор “масовим” ‒ достатньо клікнути або ввести ПІБ, як можуть відкритись ще низка компаній, де ця особа є керівником. Це також є підставою не довіряти магазину. Таку перевірку кожен може зробити безплатно і витрачені хвилини вартують того, щоб позбутись очевидних ризиків”.

Перейти до перевірки!

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман.     Темпи відкриття наборів даних в Україні не дозволяють сказати, що ми топчимося на місці, але й для ракетного старту цього відверто кажучи недостатньо.

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’