YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
  • Рішення
  • Продукти
  • Ресурси
  • Компанія
  • Тарифи

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або оберіть рішення, яке підходить саме вам.

Статті 26 січня 2021 р.

Як швидко перевірити роботодавця?

Поділитися:
Як швидко перевірити роботодавця?

У новий рік ‒ з амбітними планами. В декого серед головних планів ‒ пошук нової роботи. Перед прийняттям остаточного рішення щодо працевлаштування, радимо перевіряти майбутнього роботодавця на надійність за допомогою відкритих джерел. Фахівці YouControl підготували низку порад про те, як швидко перевірити працедавця та обійти стороною шахраїв. 

 

Читати більше: Півтисячі користувачів YouControl про шахрайства 2020

 

У непрості “ковідні часи” знайти пристойну роботу з гідною зарплатою та ще й у соціально відповідальній компанії – завдання  не з простих. Недобросовісні роботодавці користуються довірливістю, а інколи й відчаєм шукачів роботи. Саме тому треба бути пильними, не довіряти на слово і обов'язково перевіряти компанію-працедавця на надійність.  

 

Як перевірити працедавця, користуючись даними з відкритих джерел?

 

1. Перше, що потрібно перевірити ‒ чи реально існує компанія та який її юридичний статус (щоб не була ліквідована, не перебувала в процесі припинення, не мала статусу “банкрут”). А у випадку, якщо її назва видається знайомою, звернути увагу, чи це саме та організація, а не маніпулятивно співзвучна з відомим брендом.

 

2. Наступне ‒ скільки років вона працює на ринку. Якщо ви шукаєте стартапи, очевидно, що короткий термін існування компанії на ринку не повинен лякати. Якщо ж ваші бажання у більшій стабільності, то компанія, яка за часом свого створення історично вже пережила не одну економічну кризу, видасться більш стійкою, а отже, і надійною.

 

3. Не менш важливий факт ‒ який вид діяльності основним вказала компанія і чи має він відношення до тих послуг, що вона пропонує.

 

4. Далі варто проаналізувати суди компанії: чи позивалися до неї і, якщо так, то з яких приводів. Причому наявність судів не завжди свідчить про непорядність компанії, але причини позовів збагатять ваші уявлення про майбутнього роботодавця.

 

5. Також показовим є наявність відкритих виконавчих проваджень щодо компанії, адже це говорить, що вона не виконує рішення суду. 

 

6. Якщо в компанії є великі податкові чи зарплатні борги, присутня часта зміна адреси чи назви, виникають значні сумніви щодо її благонадійності .

 

7. Не зайвим буде переконатися, що компанія та її керівник не знаходяться під санкціями РНБОУ або міжнародними. А також, що ваш потенційний шеф не перебуває у розшуку та не керує ще понад 50 компаніями, що теж може свідчити про фіктивність організації.

 

8. Варто звернути увагу на перевірки, які останнім часом проходила компанія. А під час співбесіди не зайвим буде ще й перепитати, як пройшли ці перевірки, якими були наслідки (наприклад, якщо мова йде стосовно посади юриста чи бухгалтера, інспектора відділу кадрів чи інженера з пожежної безпеки тощо).

 

До речі, всі ці дані можна безкоштовно знайти в системі YouControl.

 

Читати більше: Аналізувати дані – бути на крок попереду

 

Інформація, отримана з надійних аналітичних джерел, ‒ це вже значно більше, ніж суб’єктивні відгуки про компанії на спеціалізованих сайтах, які залишають колишні колеги, кандидати, а іноді і конкуренти. Це об’єктивні дані, якими варто користуватися при прийнятті  остаточного рішення щодо працевлаштування. 

 

Тож, радимо зустрічати не за одягом чи офісом, а все ж за більш об'єктивними показниками. Успіхів вам у побудові тривалих трудових відносин!

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’