Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Пробий по базі
Перевірка фізосіб відтепер доступна в безкоштовному тарифі Перевірка фізосіб доступна в opendata тарифі

Перевірити зараз
Статті 10 листопада 2021 р.

Як перевірити податкову заборгованість в Україні?

Поділитися:
Як перевірити податкову заборгованість в Україні?

Податкова заборгованість може завдати багато незручностей, коли людина дізнається про неї не одразу. Регулярно виникають ситуації, коли підприємці сплачують податки, але через порушення термінів або неправильно введених реквізитів заборгованість продовжує накопичуватися. Щоби уникнути неприємностей, необхідно знати, як дізнатися про податкову заборгованість.

 

Як перевірити заборгованість ФОП?

 

Спосіб 1. Персональне звернення до податкової служби. Надавши свій ідентифікаційний код, ви отримаєте інформацію стосовно актуальних заборгованостей.

Спосіб 2. Онлайн в електронному кабінеті на сайті податкової служби. Оновлення на ресурсі здійснюється щомісяця.

Спосіб 3. На сайті фіскальної служби України. Після входу в систему оберіть пункт "Порядок розрахунку з бюджетом". Перед вами з'явиться список всіх необхідних податків з актуальними рахунками для здійснення оплати. Якщо навпроти платежу горить червоний вогник – є заборгованість. Якщо вогник зелений – борг відсутній.

 

Альтернативний спосіб перевірки податкової заборгованості

 

Робота державних сервісів не завжди відрізняється зрозумілим інтерфейсом і швидкістю обробки пошукових запитів. Процес реєстрації досить складний і в ньому легко заплутатися. Альтернатива – аналітична система YouControl. За пару секунд перевірки по ІПН, ви дізнаєтесь про наявність податкової заборгованості та звірите на предмет відповідності основні реєстраційні дані.

 


Перевірити податкову заборгованість

Безкоштовний тариф "Open Data"

Зареєструватися в системі
Поділитися:

Читайте також:

Статті 14 липня 2021 р.

Фінансовий моніторинг фізичних осіб: як не наразитися на штрафи

У 2020 році були внесені зміни до Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму". Відповідно до нових правил, суб'єкти первинного фінансового моніторингу (СПФМ) мають проводити перевірку своїх клієнтів. Тому фізосіб будуть перевіряти під час укладання угод та проведення фінансових операцій.

Статті 2 липня 2021 р.

І так зійде: шкідливі поради при роботі з контрагентами

Критичне мислення – корисний інструмент для прийняття рішень, "ексклюзивно" властивий людям, на відміну від комп'ютерів. Здатність брати інформацію під сумнів – основа творчості, аналізу, пошуку нових рішень, в тому числі в бізнесі. У цій статті розглянемо "альтернативні" підходи до роботи з контрагентами і ділової розвідки. Що, якщо…   1. Не перевіряти статус компанії.   ⚡️Чим ризикуєте:

Новини 1 липня 2021 р.

Моніторинг контрагентів: не втомлюється, нічого не забуває, не підводить

Моніторинг невпинно працює для вас 24/7, тримаючи руку на пульсі компаній. Ми допрацювали його, суттєво розширили функції та розповідаємо про його нові можливості! Спойлер: тепер сповіщення про зміни компаній та фізосіб можна отримувати в месенджери. Але це тільки одне з оновлень.   Моніторинг – це бот, що стежить за компаніями, фіксує зміни у відкритих реєстрах, формує для вас звіт, економить час і нічого не випускає з уваги.   Що саме робить Моніторинг?  

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’