Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

ukraine map
Дані для стратегічного аналізу ринку — в YouControl
Інший погляд на ринок з YouControl
Дані для стратегічного аналізу ринку — в YouControl
Статті 15 грудня 2021 р.

Популярна група: як ФПГ впливають на ваших контрагентів

Поділитися:
Популярна група: як ФПГ впливають на ваших контрагентів

Зв’язки в бізнесі вирішують багато. Але ці рішення бувають вигідні не для всіх учасників угоди. Діловий партнер, що входить до складу фінансово-промислової групи, може стати "бомбою уповільненої дії", якщо інтереси групи не збігаються з вашими. Тому належність компанії до фінансово-промислових груп важливо перевіряти на початку співпраці.

 

Довідка YouControl:

Фінансово-промислова група – це об'єднання декількох підприємств, що взаємодіють між собою економічно і фінансово. Діяльність усіх підприємств у межах однієї ФПГ контролюється підприємцями, що об'єднали свої активи.Компанія може бути успішною в рамках ФПГ, але сама по собі – не завжди.

 

Водночас співпраця з ФПГ може принести вигоду, якщо знати та враховувати актуальну ситуацію та розклад сил. "Згруповані" компанії підтримують одна одну економічно, можуть "підстрахувати" фінансово, формують сильну репутацію. А оскільки ФПГ є в кожному секторі економіки, то шанси на співпрацю з ними є в будь-якої компанії. Деякі ФПГ безпосередньо пов’язані з політичними діячами. Краще знати про це, перш ніж почати співпрацю з однією з них.

 

📌 По темі: Контрагенти особливого типу: як захиститися від ризиків співпраці  

 

В YouСontrol можна дізнатися все про будь-яку фінансово-промислову групу:

чи належить підприємство до тієї чи іншої фінансово-промислової групи;

знаходити ФПГ народних депутатів, ТОП-100 найбагатших людей України та великих ритейлерів;

перевіряти компанії на належність до групи з проблемами репутації;

перевіряти компанії на плагіат у назві. Тобто чи дійсно компанія належить до фінансово-промислової групи, або вона викорстовує співзвучну назву щоби користуватися позитивним іміджем;

виявляти власника та інших посадових осіб групи компаній.

 


Хочу спробувати перевірку ФПГ в YouControl Передзвоніть мені

 

Як перевірити причетність компанії до ФПГ

 

Зв’язок компанії з фінансово-промисловою групою визначається на етапі перевірки та показано в правому верхньому кутку досьє компанії:

 

 

Щоби дізнатися про склад ФПГ, напрями діяльності, ключових осіб, достатньо натиснути на її назву та перейти на сторінку цієї ФПГ:

 

 

Клік на ім’я фізичної особи відкриває пошук за його досьє. Система покаже, з якими ще компаніями та в якій ролі пов’язана ця людина.

 

Перевірка зв’язків із ФПГ доступна в кількох тарифах YouСontrol:

Стандартна ліцензія;

Повний доступ;

Командна ліцензія.

 

Перейти до тарифів

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман.     Темпи відкриття наборів даних в Україні не дозволяють сказати, що ми топчимося на місці, але й для ракетного старту цього відверто кажучи недостатньо.

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’