Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Статті 10 вересня 2021 р.

Як аналізувати ФОП перед співпрацею

Поділитися:
Як аналізувати ФОП перед співпрацею

Фізична особа-підприємець (ФОП) – найпростіша організаційно-правова форма суб'єкта господарської діяльності. Для ФОП не передбачені установчі документи і стартовий капітал, тож це найшвидший в реєстрації та найпростіший, з точки зору бухгалтерського обліку, спосіб ведення бізнесу.

Але перевіряти ФОП, які є вашими контрагентами, потрібно не менш ретельно, ніж інші компанії. Тим більше що такі підприємці на спрощеній системі оподаткування складають значну частину малого бізнесу України. Одного разу ми вже міркували про те, що буде, якщо проігнорувати перевірку. А в цій статті ми розповімо, як перевірити ФОП так само просто і ефективно.

 

Перевірка ФОП в YouControl

 

В системі YouControl є інструмент "Експрес-аналіз", який визначає наявність важливих факторів, що вимагають більш ретельного аналізу.

Результати Експрес-аналізу відображаються в першій вкладці картки фізичної особи підприємця. Колір виділеного фактора показує ступінь його важливості та ретельність рекомендованої перевірки.

 

 

Ви можете провести перевірку актуальних даних щодо:

• Правосуб'єктності ФОП

– Припинено державну реєстрацію

– В стані припинення

– Банкрут (є відомості у справі про банкрутство або вже перебуває на обліку в контролюючому органі як такої, який визнаний банкрутом)

• Терміну існування юрособи (так звані кваліфікаційні критерії).

• Ризикових видів діяльності

– Основний вид діяльності – гуртова торгівля

– Широкий перелік зареєстрованих видів діяльності

• Місцеперебування

– Місцеперебування на окупованій території

• Заборгованостей

– Податковий борг

– Виконавчі виробництва

• Санкцій та інших обставин, які вказують на потенційні ризики співпраці.

 

Таким чином Експрес-аналіз відразу звертає вашу увагу на факти діяльності ФОП, в яких можуть критися ризики для вашого бізнесу.

Перевірте контрагента просто зараз

Поділитися:

Читайте також:

Статті 14 липня 2021 р.

Фінансовий моніторинг фізичних осіб: як не наразитися на штрафи

У 2020 році були внесені зміни до Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму". Відповідно до нових правил, суб'єкти первинного фінансового моніторингу (СПФМ) мають проводити перевірку своїх клієнтів. Тому фізосіб будуть перевіряти під час укладання угод та проведення фінансових операцій.

Статті 2 липня 2021 р.

І так зійде: шкідливі поради при роботі з контрагентами

Критичне мислення – корисний інструмент для прийняття рішень, "ексклюзивно" властивий людям, на відміну від комп'ютерів. Здатність брати інформацію під сумнів – основа творчості, аналізу, пошуку нових рішень, в тому числі в бізнесі. У цій статті розглянемо "альтернативні" підходи до роботи з контрагентами і ділової розвідки. Що, якщо…   1. Не перевіряти статус компанії.   ⚡️Чим ризикуєте:

Новини 1 липня 2021 р.

Моніторинг контрагентів: не втомлюється, нічого не забуває, не підводить

Моніторинг невпинно працює для вас 24/7, тримаючи руку на пульсі компаній. Ми допрацювали його, суттєво розширили функції та розповідаємо про його нові можливості! Спойлер: тепер сповіщення про зміни компаній та фізосіб можна отримувати в месенджери. Але це тільки одне з оновлень.   Моніторинг – це бот, що стежить за компаніями, фіксує зміни у відкритих реєстрах, формує для вас звіт, економить час і нічого не випускає з уваги.   Що саме робить Моніторинг?  

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’