YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
  • Рішення
  • Продукти
  • Ресурси
  • Компанія
  • Тарифи

Не знаєте з чого почати?

Наш консультант допоможе підібрати правильне рішення відповідно до ваших задач

Замовити дзвінок

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Статті 23 грудня 2020 р.

Щоб бізнес процвітав: на що звернути увагу в наступному році

Поділитися:
Щоб бізнес процвітав: на що звернути увагу в наступному році

У 2020 році ситуація в бізнесі змінювалася швидко. Проєкти й справи, на які раніше йшли роки запускалися за місяці. Рік змінив уявлення про реальність, почалася переоцінка на рівні людей і компаній. Хтось був професіоналом і його компанія витримала кризу, комусь пощастило, а хтось припинив діяльність. Адаптація до нової реальності була складною, але вона тільки почалася. Чого чекати від 2021 року?

 

Дані як актив

 

За останні кілька років обсяги інформації зросли. Компанії, які використовували дані, щоб краще розуміти клієнтів, контрагентів і покращувати процес прийняття рішень ‒ випереджають інших. Інша сторона медалі ‒ компаніям необхідно захищати дані, так само як і будь-які інші активи. Адже розкрадання інформації шкодить бізнесу.

 

Читати більше: Історії про крадіжку корпоративних даних

 

Ще одна важлива річ ‒ це грамотність щодо даних у своїй компанії, щоб виокремлювати з них інформацію для прийняття рішень. Це вимагає інвестицій в системи, які можуть обробляти й аналізувати різну інформацію. YouControl ‒ не тільки досьє на кожну компанію, а система з інструментами для аналізу даних. 4D Score, зв'язки компаній, пошук афіліатів ‒ ці інструменти створені для глибокої аналітики діяльності контрагентів, перспектив і ризиків співпраці з ними.

Важливі не просто перевірка, а аналіз даних. У той час як деякі керівники виправдовують свої дії тим, що під час кризи всі компанії працюють наосліп, досвідчені лідери хеджують ризики та знають, куди рухатися.

 

Читати більше: Управління ризиками в період невизначеності: дії ризик‒менеджера

 

Автоматизація та цифровізація

 

Ще одним важливим напрямком бізнесу стане автоматизація, цифровізація і перехід в онлайн. Компанії будуть оцінювати свої бізнес-процеси, щоб скоротити час і ресурси. Успішна цифровізація покращує продуктивність праці на 55% і скорочує час виходу на ринок на 40%. Зважаючи на розвиток цифрової економіки та мобільності співробітників цифровізація бізнес-процесів ‒ питання часу.

А з автоматизацією процесу перевірки контрагентів відмінно впорається інструмент моніторингу компаній і фізосіб.

 

Роль бізнес-безпеки зростає

 

У 2020 році престиж безпеки підвищився. Прагнення до цифрової трансформації підвищує ризики також у сфері інфобезпеки.

Попри поточну ситуацію і перехід частини працівників на дистанційну форму роботи, організаціям необхідно бути напоготові, і справа тут в запобіганні можливим злочинним діям третіх осіб.

Згідно з опитуванням про світову економічну злочинність й шахрайство ‒ 47% з 5000 респондентів 99 країн повідомляли про шахрайство в компанії за останній рік. У 37% випадків ‒ шахраєм виявився співробітник компанії, в 39% ‒ зовнішнім клієнтом або партнером, і у 20% ‒ співробітник змовився з клієнтом або контрагентом. Важливо знати, з ким працюєш.

Всі вищевказані процеси важливі, але на їх продуктивність впливає вміння використовувати ці інструменти. Приготуйтеся вчитися і змінювати курс, бо робоче середовище швидко змінюється.

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’