YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
  • Рішення
  • Продукти
  • Ресурси
  • Компанія
  • Тарифи

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або оберіть рішення, яке підходить саме вам.

Статті 19 березня 2021 р.

Ризики співпраці з неплатниками податків

Поділитися:
Ризики співпраці з неплатниками податків

Заборгованість перед податковою – один із чинників ризику згідно НБУ. Експрес-аналіз YouControl звертає вашу увагу на цей фактор при перевірці контрагента, і спрацьовує, якщо в компанії за останній доступний період значиться податковий борг. Пояснюємо, що це означає й чому потрібно бути особливо обачним при співробітництві з таким контрагентом.

 

Податковий борг – це сума грошового зобов'язання, не сплаченого платником податків у встановлений термін. НБУ відносить цей факт до негативних ознак з точки зору фінансового моніторингу та зобов'язує регулярно перевіряти такі дані контрагентів.

Актуально: Дізнайтеся, на що потрібно звертати увагу, коли перевіряєте потенційного бізнес-партнера. Зареєструйтеся на практикум: "Податкові тонкощі: як уберегти себе від відповідальності за діяння контрагента".

 

Чому це фактор ризику?

 

Податкові органи реагують на появу податкового боргу одним із двох або відразу двома способами:

• арештовують майно платника податків-боржника;

• припиняють операції за рахунками.

 

Тому наявність податкового боргу може стати причиною потрапляння до списку ризикових платників. А це прямий шлях до блокування податкових накладних. Якщо це ваш контрагент, з яким у вас є активна операція, ви ризикуєте зазнати фінансових збитків або втратити час.

Так чи інакше, податковий борг свідчить про наявність проблем із платоспроможністю контрагента. Ви можете зробити висновок про фінансову спроможність потенційного бізнес-партнера.

 

Як дізнатися про податковий борг компанії

 

Дані про заборгованість відображаються в досьє контрагента в першу чергу в Експрес-аналізі.

 

 

Щоб почати перевірку, введіть назву компанії або її ідентифікаційний код (ЄДРПОУ) у рядок пошуку на головній сторінці.

Коли на екрані з'явиться досьє компанії, результати Експрес-аналізу будуть на початку – у вигляді переліку факторів ризику і трьох вкладок. А більш детальні відомості – у вкладці "Податкова", зокрема розмір і історія боргу.

Процес перевірки контрагентів стає швидким і зручним, навіть якщо раніше ви ніколи не проводили бізнес-розвідку. Система агрегує дані з більш ніж 100 надійних джерел, в тому числі інформацію з ДФСУ про наявність та розмір податкового боргу.

 

Це тільки одна з серії статей про ризик-фактори. Інші статті:

1. Що якщо у контрагента немає ліцензії?

2. Перевірка керівника перед укладенням договору з компанією

3. Як і навіщо перевіряти повноваження директора

4. Ризикові види діяльності

5. Про що свідчать часті зміни в документах компанії

6. Ризики співпраці з неплатниками податків – ви тут.

7. Чому репутація контрагента важлива.

8. Контрагент в країні з високим рівнем корупції.

 

Почніть перевірку зараз!

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’