YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
 • Рішення
 • Продукти
 • Ресурси
 • Компанія
 • Тарифи

Не знаєте з чого почати?

Наш консультант допоможе підібрати правильне рішення відповідно до ваших задач

Замовити дзвінок

Професійний розвиток з YouControl

Експертні дослідження, вебінари на найактуальніші теми, професійні курси з бізнес-розвідки та багато іншого

Читати дослідження YC
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Статті 15 грудня 2023 р.

Рік в динаміці: що ми робили та як жили у 2023

Поділитися:
Рік в динаміці: що ми робили та як жили у 2023

У цій статті зібрали основні оновлення і важливі новини з життя YouControl за 2023 рік.

 

Оновлення інструментів YouControl

 

Інструмент: Експрес-аналіз ймовірних зв'язків з агресором: пошук російського сліду в українському бізнесі.

Оновлення: Доповнили Експрес-аналіз найповнішим списком українських компаній, що ймовірно мають зв’язки з агресором. Зараз їх понад 20К.  

В чому користь: Експрес-аналіз YouControl містить унікальні фактори для миттєвого виявлення зв’язків з росією, білоруссю, країнами, які надають зброю росії та/або підтримують її. Будь-яка людина без додаткової освіти у сфері комплаєнсу може оперативно перевірити партнера або клієнта на вірогідну наявність ворожого сліду в їхній діяльності. 

 


Інструмент: Досьє юридичної особи, перевірка фізосіб, зв'язки. 

Оновлення: додали дані про головних бухгалтерів або інших осіб, уповноважених підписувати звітність компанії.

В чому користь: допомагає виявити пов'язаність компаній. Зв’язок між деякими компаніями часом можна встановити лише через працівника, що веде їхню бухгалтерію.

Також в досьє юридичних осіб доступні актуальні дані з реєстру платників ПДВ,  реєстру платників єдиного податку, реєстру "Великих платників податків", реєстру неприбуткових установ та організацій.

 

Оновлення: реліз просунутої версії аналізу судових справ "Суди PRO".

В чому користь: надає суттєво повнішу і структурованішу інформацію про судові рішення та призначені судові засідання. Не потрібно заглиблюватись в тексти рішень, щоб дізнатись деталі судової справи. Система покаже резолютивну частину рішення прямо в результатах перевірки

 


Інструмент: Перевірка фізичних осіб.

Оновлення: 

 • Історичні дані: додали дані з 90-х років про людей, які пов'язані з компаніями, філіями та відокремленими підрозділами; 

 • Антиукраїнська діяльність: додали дані реєстру Zрадників, дані про зв’язок із забороненими партіями, дані з бази "Миротворець", "Війна та санкції", "Російські воєнні злочинці";

 • Демо досьє: створили демонстраційні досьє фізосіб, щоб користувачі оцінили можливості перевірки в повній мірі до покупки ліцензії. 

В чому користь: глибше дослідження репутації та минулого компаній, підприємців та фізичних осіб, запобігання взаємодії з неблагонадійними контрагентами.

Відкриті досьє можна переглядати безоплатно, навіть якщо користувач не зареєстрований. Допомагає скласти враження про функції системи YouControl і якість даних.

 


Інструмент: Cкоринг банків FinScore

Оновлення: оновлений скоринг фінансової надійності банків за перший, другий та третій квартал 2023 року. В ньому відображено топ українських банків та показані основні тенденції банківського ринку.

В чому користь: інструмент для прийняття рішень про співпрацю з банком та розуміння фінансових тенденцій в Україні. Знадобиться як експерту банківського ринку чи досвідченому підприємцю, так і звичайному українцю, який хоче уникнути фінансової пастки сумнівного банку.

 


Інструмент: Репутація в медіа

Оновлення: додали близько 4800 посилань на публікації "розслідування" в медіа. Загалом в інструменті вже задіяні 26 медійних джерел та понад 14000 розслідувань.

В чому користь: допомагає дослідити репутацію компанії чи фізособи. З інструментом зручніше виконувати вимоги ДСФМ, принципів репутаційного менеджменту і проводити журналістські розслідування.

 


Інструмент: Розширення для браузера відновили роботу. 

В чому користь: можна швидше шукати дані в YouControl, перебуваючи на інших веб-сайтах в браузерах. Результати з'являться, навіть якщо ви не авторизовані на сайті. Для того, щоб подивитися дані компанії, треба зареєструватися або увійти в систему.

 


Платформа YC.Market суттєво розвинулась та запропонувала користувачам низку унікальних функцій: 

 • Запустили англомовну версію платформи, зручну для посольств, донорів і міжнародної співпраці;

 • Додали можливість шукати компанії без зв’язку з рф та рб;

 • Моніторинг нових компаній за КВЕД, регіоном і типом суб'єкта господарювання.

 • Створили Каталоги YC.Market, які допомагають зрозуміти структуру ринку та концентрацію компаній у певних секторах чи регіонах. Так можна швидко знайти ключових гравців, потенційних партнерів та визначити тенденції ринку. Скористатися можна безоплатно.

 

Менше ніж за рік YC.Market став незамінним інструментом для аналізу ринку, конкурентів, пошуку потенційних клієнтів та партнерів. Платформа не має аналогів. 

 

 


Платформа YC.World (раніше – RuAssets).

YC World від YouControl – це швидкозростаючий стартап, створений на початку повномасштабної війни, спочатку під назвою RuAssets. Він перетворився на повноцінну скринінгову платформу для виявлення токсичних зв'язків з країною-агресором по всьому світу. Система дозволяє шукати дані в Єдиних державних реєстрах 26 країн, включаючи країни СНД та Великобританію, а також візуалізувати бізнес-зв'язки. 

 

Інструменти автоматичної транслітерації та перекладу полегшують користування. Платформа також автоматично виявляє ризики, пов'язані з санкціями та політично значущими особами.

 

Продукт постійно оновлюється, додаючи нові функції та датасети. Через інтеграцію бази волонтерської ініціативи "Як не стати овочем", YC.World допомагає виявляти російських пропагандистів та колаборантів. Безкоштовний доступ надається журналістам для розслідувань. Понад 300 медійників користуються цим інструментом.

 

Академія YouControl: навчання з комплаєнсу та бізнес-розвідки 

 

Оновлення: 

 • Новий ​​безкоштовний курс з розширеного пошуку інформації в інтернеті. Допомагає навчитися швидко знаходити потрібні дані, аналізувати їх, робити правильні висновки і вміти користуватися різними джерелами інформації. 

 • Новий безкоштовний курс з кібербезпеки. В курсі описані основні аспекти корпоративної кібербезпеки. Його створювали британські та українські фахівці. Корисно в світлі активізації кібератак в грудні :). 

 

Також YC.Academy стала провайдером курсу, акредитованого Національним агентством України з питань державної служби.Тепер держслужбовці можуть пройти навчання та отримати кредити ECTS (European Credit Transfer and Accumulation System).

 

Адвокація прозорості: фінмоніторинг, закриті реєстри, якість даних

 

За 2 роки війни YouControl ще більше посилив чітку позицію щодо захисту відкритих даних і сприяння прозорості в Україні. Ми завжди підтримуватимемо та відстоюватимемо законність і відкритість. 

 

Команда безперервно адвокує тему незаконного закриття публічних реєстрів. Наші виступи та роз’яснювальні статті в медіа, офіційні звернення на адресу Мінцифри та розпорядників, об'єднання навколо теми впливових громадських, організацій та асоціацій вже дали помітний результат: відкриття реєстру корупціонерів, фінансової звітності підприємств та привідкриття ЄДР.  В грудні 2023 НАЗК відкрило доступ до Єдиного державного реєстру декларацій. Невдовзі дані з'являться і в YouControl.

 

YouControl приділяє максим зусиль виконанню вимог фінансового моніторингу в Україні: навчання, впровадження відповідних інструментів в систему. Експрес-аналіз має спеціальну вкладку "Фінансовий моніторинг", яка сигналізує про фактори, на які важливо звернути увагу в межах вимог закону. 

В аналітичній системі YouControl міститься 95% джерел, визначених Типологічним дослідженням Держфінмону щодо виявлення схем відмивання доходів та фінансування тероризму, затвердженого Наказом Державної служби фінансового моніторингу 27.12.2022 №95.

 

Партнерства та колаборації

 

За 2023 рік ми стали стала партнерами 40+ різних компаній, організацій, держорганів та ВНЗ. 

 

Інтеграції: 

 • Інтеграція YouControl з платформою Microsoft Dynamics 365 та INDI Vision. Допоможе підвищити ефективність роботи з даними контрагентів у 2 рази та знизити ризики співпраці на 50%. 

 • Інтеграція YC.Market та SmartTender. Безкоштовний доступ до каталогу усіх постачальників та ФОП України для користувачів SmartTender протягом тижня. 

 

Партнерства з державними органами: 

 • Партнерство з Міністерством юстиції та аналітичним центром StateWatch. Розробили продукт, який дозволяє контролювати арештовані активи. 

Мета – прискорення стягнення українських активів росіян та колаборантів, причетних до агресії проти України.

 • Меморандум про взаємодію та співпрацю YouControl з Міністерством оборони України та співпраця з Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України.

 • Співпраця з 16-ма обласними адміністраціями. Мета – контроль за використанням бюджетних коштів. Члени робочої групи "Прозорість та підзвітність" при ОВА проходять навчання за участю експертів YouControl.

 

Колаборації з 10 ВНЗ. Серед колаборацій –  партнерство YouControl та KSE Institute; навчальна програма з open data для студентів магістратури КНЕУ, Вперше в Україні відкриті дані викладатимуть студентам університету. 

 

Дослідження

 

За 2023 рік команда YouControl зробила понад 25 аналітичних досліджень, що були в загальному передруковані топовими українськими медіа понад 400 разів. 

 

При виборі тем досліджень ми керуємося, в першу чергу, запитами суспільства. Залучаємо до досліджень аналітиків R&D-центру, OSINT спеціалістів, юристів, фахівців з комунікацій YouControl, фінансових та бізнес-аналітиків. 

 

Серед найтоповіших досліджень:

 1. Міжнародні та українські персональні санкції проти російської агресії: динаміка, структура, відмінності.

 2. Тисяча українських компаній, які отримали найбільший дохід за 2022 рік.

 3. Кому належить енергетична інфраструктура України.

 4. В Україні продовжують відкриватися компанії зі зв’язками в росії та білорусі. Виявили 39 новостворених компаній, в структурі власності яких є особи, пов’язані із росією та білоруссю.

 5. Фінмонтренди в Україні: найбільші штрафи та найпоширеніші порушення фінустанов.


 

🔗 Читайте всі наші дослідження за 2023 рік в окремому розділі нашого блогу. 

 

Перший додаток від YouControl 

 

Застосунок ТиХто переміг в конкурсі PR-кейсів від MMR – Marketing Media Review в номінації "PR-кампанія задля перемоги".

 

 • За перші три доби застосунок ТиХто завантажили 200 тисяч разів.

 • Місяць ТиХто очолював топ безплатних застосунків у AppStore та Google Play в Україні.

 • Українські та міжнародні медіа понад 600 разів згадували ТиХто.

 • ТиХто публічно рекомендували до використання СБУ, МВС, правоохоронці, ТРО.

 

 

Замість висновків

 

Якщо ви з нами в цій частині статті та в цю пору року – напевно, вам близькі цінності YouControl, а наша робота має для вас значення і користь. Це головна мотивація, яка спрямовувала нас протягом року і продовжує рухати вперед. 

 

Всі ці оновлення, дослідження та партнерства були би неможливими без команди, однодумців та позитивно налаштованих на перемогу людей. 

П’ятеро працівників YouControl були мобілізовані. За ними збережені робочі місця, надається підтримка та необхідна матеріальна допомога. 

Частина співробітників є волонтерами. 

Частина команди закордоном – працює на перемогу. Це вплинуло на робочі і організаційні процеси в компанії, але попри збільшення географічної дистанції YC залишився цілісним. 

 

Ми займаємося підтримкою психологічного та фізичного здоров'я нашої команди, що включає дослідження феномену "вигоряння" у стресових умовах, кіновечори з психологом, навчання для взаємодії з військовими та ветеранами, а також курси з екстреної поведінки та медицини. Наша волонтерська діяльність допомагає команді психологічно адаптуватись до війни, сприяючи стресостійкості та прагненню до перемоги. Компанія також зосереджена на корпоративній етиці, яка включає інклюзивність та підтримку ветеранів та переселенців. Ми сподіваємося, що наш досвід допоможе іншим командам у подоланні викликів.

 

Будемо і надалі створювати, впроваджувати і досліджувати заради прозорого бізнесу, ефективної економіки та перемоги України. Віримо у ЗСУ і найкраще! До зустрічі у 2024, хай він стане довгоочікувано щасливим.

 

Ваш YC.

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’