Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

ukraine map
Дані для стратегічного аналізу ринку — в YouControl
Інший погляд на ринок з YouControl
Дані для стратегічного аналізу ринку — в YouControl
Статті 29 грудня 2021 р.

Наші досягнення – ваші перемоги. Підсумки року 2021

Поділитися:
Наші досягнення – ваші перемоги. Підсумки року 2021

У грудні традиційні підсумки року підбивають компанії та підприємці. "Юридичні особи та ФОП" – сказали б ми, але зараз можна трохи пожертвувати точністю заради душевності – час згадати та проаналізувати, чим допоміг і як знадобився вам YouControl.

 

Отже, ми розподілили знакові події 2021 року. Перша частина – про наші нові інструменти та ті результати, які вони встигли принести користувачам. Друга – про спільні проєкти. Третя – про ваші успіхи та досягнення разом з YouControl. Заодно пригадали результати досліджень та наші причини для гордості та радості. І тепер готові розділити їх із вами. Let's see!

 

Інструменти, які ми випустили

 

Почали 2021 рік із вдячності постійним користувачам YouControl. Для її втілення запустили програму лояльності з бонусами. Починаючи із січня, приєднатися до неї можна будь-коли.

Навесні зробили Фінансовий скоринг таким точним, щоби фінансисти могли оцінювати можливість банкрутства будь-якої української компанії, фахівці з бенчмаркінгу – вивчати конкурентів, аудиторські компанії – проводити дослідження, а власники середнього та великого бізнесу – оцінювати перспективи та ризики співпраці.

У травні випустили інструмент для пошуку згадок про компанії та людей у ​​медіа. Тепер, навіть якщо фігуранти хотіли б приховати неприємні публікації, їх можна виявити з допомогою YouControl. До кінця року в модулі вже понад 3700 розслідувань із 16 авторитетних джерел.

Червень ознаменувався масштабним оновленням інструменту "Аналіз ринків", і пошук потенційних клієнтів став точнішим. Як і перевірка фізичних осіб, яких тепер простіше відрізнити від тезок завдяки показнику "Унікальність імені" (додаток до системи пошуку фізосіб).

Тим часом комплаєнс стає дедалі потрібнішим компаніям. Тому ми запросили фахівців українських та іноземних компаній (Великобританії, Канади, Вірменії) та разом із юристами, адвокатами, працівниками банків та державних органів розробили та відкрили безплатний онлайн-курс із комплаєнсу, щоби кожен міг освоїти цю перспективну та важливу сферу.

Осінь присвятили вдосконаленню "Аналізу ринків", у ньому з'явилася вкладка "Нові компанії та ФОП". З моменту запуску інструменту його застосували понад 1200 користувачів.

І навіть трохи "забігли наперед": розробили спеціальний інструмент "Аналіз тендерів", оскільки з 1 січня 2022 року набудуть чинності зміни до Закону України "Про публічні закупівлі".

 

Спільні досягнення

 

Відразу після новорічних канікул, на початку січня 2021, команда YouControl стала частиною кількох важливих та корисних колаборацій:

• з UKRSIBBANK запустили інструмент для відкриття рахунку за спрощеною процедурою на вигідних умовах;

• об'єднали зусилля з Держаудитслужбою для боротьби з корупційними схемами;

• співпрацювали з Академією фінмону;

• розробили анкети та тести для компанії кадрової безпеки Stimul;

• приєдналися до Українсько-Швейцарської бізнес-асоціації та ІСС.

 

Досліджували

 

Підсумували і з'ясували, як український бізнес пережив карантинно-кризовий рік.

Потім, озброївшись відкритими даними та новими інструментами, провели кілька актуальних аналізів:

• ТОП 1000 найбільших компаній України з доходів у 2020 році;

• з'ясували, які вітчизняні компанії в ТОПі щодо виторгу та частки у сфері ОПК. Спойлер: озброєння;

• порахували, скільки українських бізнесів належить жінкам;

• визначили кількість українців, росіян та білорусів у міжнародних списках санкцій та з'ясували, з яких причин вони туди потрапили.

 

Ще трохи хорошого

 

У червні в системі з'явилася точна інформація про фінансові показники 400 000 компаній. Для цього фахівці YouControl разом з експертами ринку понад рік сприяли відкриттю цих даних ДПС.

У вересні YouControl відсвяткував день народження – 7 років. Зробили собі подарунок у вигляді статистики: які компанії та фізичні особи найбільше цікавлять наших користувачів. Причому на третьому місці в цьому рейтингу опинився… YouControl.

Ми вдячні вам за співпрацю та застосування наших можливостей у вашій роботі.

У новому році давайте залишатися на зв'язку та створювати ще більше користі. Підписуйтесь та приєднуйтесь!

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман.     Темпи відкриття наборів даних в Україні не дозволяють сказати, що ми топчимося на місці, але й для ракетного старту цього відверто кажучи недостатньо.

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’