Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Пробий по базі
Перевірка фізосіб відтепер доступна в безкоштовному тарифі Перевірка фізосіб доступна в opendata тарифі

Перевірити зараз
Статті 21 жовтня 2021 р.

Easy перевірка клієнтів з KYC Form – новим інструментом YouControl

Поділитися:
Easy перевірка клієнтів з KYC Form – новим інструментом YouControl

KYC (know your customer) – одна з ключових вимог ведення банківської діяльності в Україні. І виконання цих вимог корисне не тільки банкам. Це частина політики боротьби з відмиванням грошей і врахування ризиків, яка застосовується в усьому світі. Аналітики YouControl працюють над створенням зручного інструменту в межах KYC, який автоматизує ведення профілю клієнта.

 

KYC – що це й навіщо використовувати

 

Це правила перевірки клієнтів, які використовують компанії, які працюють із грошима приватних осіб і підприємств. Ця політика дедалі популярніша у всіх бізнес-сферах, не тільки в банківському і фінансовому секторі.

З допомогою KYC політики можна також перевірити ризики співпраці стосовно кожного з клієнтів.

 


Детально – у статті "KYC (Know Your Client): що це й навіщо?"

 

Суть у тому, щоби якомога краще розуміти бізнес свого клієнта: чим він займається, на яких ринках працює, з якими категоріями клієнтів і постачальників взаємодіє, які обороти бізнесу і т. д. Для цього збирають установчі документи та фінансову звітність, проводять анкетування, зберігають докладні відомості про своїх клієнтів і відстежують усі подальші зміни в даних. Більшість цих завдань виконуються вручну, вимагають витрат часу співробітників, сил і спеціальних навичок. Водночас людський фактор неминучий, і чим більше перевірок потрібно робити щодня – тим вище ризик щось упустити або припуститися помилки.

Дані, хоч і перебувають (умовно) у відкритому доступі, являють собою чималий обсяг інформації, яку потрібно безперервно збирати та аналізувати. Це забирає ресурси, які хочеться витратити на інші бізнес-процеси.

Саме в цьому KYC Form YouControl спрощує роботу. Це ефективний спосіб автоматично збирати інформацію про клієнтів в анкету заданого формату, використовуючи актуальні дані державних реєстрів.

 

Як працює KYC Form

 

Формальна процедура KYC складається з ідентифікації клієнтів + ​​верифікації даних + моніторингу їхньої діяльності + внутрішньої звітності про підозрілі або незвичайні транзакції. Ці етапи є обов’язковими, і встановлені згідно з рекомендаціями Базельського комітету з банківського нагляду і FATF 40. KYC Form автоматизує кожен етап, і користувачі YouControl першими отримають можливість заощадити масу часу на рутинній роботі.

 


Хочу дізнатися деталі про KYC Form Передзвоніть мені

 

Система розробляється аналітиками в сфері комплаєнсу, аналізу ринків, ділової розвідки й розслідувань. Інструмент допоможе:

Заповнити форму (актуальні дані реєстрів – 70 % полів анкети клієнта);

Верифікація за ЕЦП (КЕП);

Автоматична перевірка ризиків (500+ параметрів аналізу);

Виконання вимог фінансового моніторингу (ідентифікація/верифікація);

Безпека персональних даних;

Синхронізація з вашої CRM/ERP;

Дистанційна робота з будь-якої точки світу 24/7;

Збір і передавання інформації, завдяки використанню захищених каналів і кращих практик у сфері захисту даних.

 

Ви можете вчасно дізнаватися про зміни в діяльності компаній, перевіряти ризики співпраці. Вашому контрагенту досить вказати ЄДРПОУ/ІПН, й анкета автоматично заповниться актуальними даними з реєстрів. І після верифікації даних за ЕЦП ви отримаєте актуальний профіль контрагента з оцінкою ризиків.

KYC Form призначена для компаній, які хочуть спростити збір і обробку клієнтських даних і для суб’єктів фінансового моніторингу. Це зручно для компаній та підприємців із великою кількістю контрагентів.

 


Дізнатися деталі про KYC Form Більше
Поділитися:

Читайте також:

Статті 14 липня 2021 р.

Фінансовий моніторинг фізичних осіб: як не наразитися на штрафи

У 2020 році були внесені зміни до Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму". Відповідно до нових правил, суб'єкти первинного фінансового моніторингу (СПФМ) мають проводити перевірку своїх клієнтів. Тому фізосіб будуть перевіряти під час укладання угод та проведення фінансових операцій.

Статті 2 липня 2021 р.

І так зійде: шкідливі поради при роботі з контрагентами

Критичне мислення – корисний інструмент для прийняття рішень, "ексклюзивно" властивий людям, на відміну від комп'ютерів. Здатність брати інформацію під сумнів – основа творчості, аналізу, пошуку нових рішень, в тому числі в бізнесі. У цій статті розглянемо "альтернативні" підходи до роботи з контрагентами і ділової розвідки. Що, якщо…   1. Не перевіряти статус компанії.   ⚡️Чим ризикуєте:

Новини 1 липня 2021 р.

Моніторинг контрагентів: не втомлюється, нічого не забуває, не підводить

Моніторинг невпинно працює для вас 24/7, тримаючи руку на пульсі компаній. Ми допрацювали його, суттєво розширили функції та розповідаємо про його нові можливості! Спойлер: тепер сповіщення про зміни компаній та фізосіб можна отримувати в месенджери. Але це тільки одне з оновлень.   Моніторинг – це бот, що стежить за компаніями, фіксує зміни у відкритих реєстрах, формує для вас звіт, економить час і нічого не випускає з уваги.   Що саме робить Моніторинг?  

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’