Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Статті

Як почати бізнес-перевірку у вашій компанії

28 січня 2020 р.

Як почати бізнес-перевірку у вашій компанії

Навіть найефективніший інструмент вимагає налаштування. А особливо — така багаторівнева система, як YouСontrol. Ми створили покрокове керівництво для впровадження перевірки контрагентів у вашій компанії. У цій статті пояснюємо, яким компаніям потрібна така система, і як ефективно імплементувати можливості YouСontrol в робочі процеси бізнесу.

Чи потрібна вашій компанії система перевірки контрагентів?

Почнемо з відповіді на ключове питання.

Досі ваша компанія функціонувала, розвивалася і приносила прибуток без використання YouСontrol. Так чи варто впроваджувати нові операційні процеси до налагодженої схеми роботи вашого підприємства? Відповідь — так, якщо:

•  сфера вашої діяльності передбачає співпрацю з іншими компаніями;

•  сфера вашої діяльності підлягає ліцензуванню;

•  ви співпрацюєте (або плануєте) з іноземними банками та компаніями, які вимагають впровадження комплаенс-системи і принципів KYC;

•  ви хочете захистити інтереси компанії, інвесторів, клієнтів і співробітників;

•  ви не хочете проблем з регуляторами, відповідальними за дотримання чистоти ведення ділової активності.

Навіть одна ствердна відповідь на ці питання є ознакою, що бізнес-перевірка вам потрібна. Що вас зупиняє?

Не хочете ускладнювати і без того розгалужені робочі процеси? Однак впровадження професійної, налагодженої і стабільної інформаційної системи спростить, а не ускладнить роботу кожного співробітника і всієї компанії в цілому. Не кажучи вже про економію ресурсів — людських, матеріальних та часу.

Справляєтеся без ділової розвідки? Це навряд чи. У будь-якому випадку фахівці вашої служби безпеки, юристи, фінансисти та HR користуються інструментами для пошуку та аналізу даних. Швидше за все, вони звертаються до державних реєстрів, баз даних і інших більш-менш достовірних відкритих джерел. У підсумку збір інформації щодо однієї компанії може займати години. YouСontrol об’єднує максимум можливих джерел (понад 60 на сьогодні, і цей список розширюється) в єдину систему, де дані консолідовані, структуровані і відформатовані для зручного аналізу і практичного застосування.

Як ефективно впровадити YouControl в компанії?

Настала черга розібратися, як впровадити систему бізнес-розвідки в компанії? І при цьому врахувати її специфіку, не порушити налагоджені процеси і витратити на це якомога менше часу

Ми склали покрокову схему впровадження системи YouControl:

  1. Визначте, на яких етапах співробітництва доцільно перевіряти ваших контрагентів. Ми рекомендуємо перевіряти кожну компанію, перш ніж починати співпрацю. А також здійснювати контрольні перевірки перед розширенням співпраці, переукладанням договору і в зв’язку зі змінами уповноважених осіб.

  2. Визначте відділи/фахівців, які приймають рішення на кожному етапі співпраці. Оберіть того співробітника, який буде відповідати за впровадження YouControl в компанії, або зробіть це самостійно.

  3. Замовте навчання роботі з системою у вашого персонального менеджера для всіх визначених фахівців: наші експерти розкажуть як користуватися інструментами. Програма буде адаптована під потреби саме вашого бізнесу.

  4. Розробіть план перевірки контрагентів і розповсюдьте на всіх фахівців, які будуть працювати з системою.

  5. Додайте всіх контрагентів в моніторинг, після чого ви почнете автоматично отримувати на пошту повідомлення про суттєві зміни в потрібних компаніях.

Через місяць після старту використання системи зберіть відгуки у співробітників. Можливо, після зворотного зв’язку знадобиться внести зміни в процес перевірки або провести додаткове навчання.

Періодично оновлюйте процес перевірки, враховуючи зміни інших процесів у вашій компанії та оновлення системи. Команда аналітиків і розробників YouControl безперервно удосконалює систему, додаючи нові унікальні інструменти, розширюючи список джерел та покращуючи інтерфейс.

Ви можете повністю розраховувати не тільки на інструменти YouControl, але і на підтримку наших менеджерів, які проконсультують, дадуть відповідь на питання та/або проведуть навчання роботі з системою.

Почати перевірку!

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’