YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Статті 7 листопада 2023 р.

Інструменти YouControl для зручної перевірки інформації відповідно до Постанови НБУ № 65

Поділитися:
Інструменти YouControl для зручної перевірки інформації відповідно до Постанови НБУ № 65

Національний банк України регулярно оновлює вимоги фінансового моніторингу. Команда YouControl створює необхідний функціонал, щоб  вчасно враховувати ці оновлення та допомагати компаніям уникати порушень правил фінмону. 

 

Згідно з вимогами Нацбанку, компанії, на які поширюються вимоги Положення про реалізацію спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), були зобов'язані до 13 серпня 2023 року втілити положення Постанови № 65. 

За темою: Фінмонтренди в Україні: найбільші штрафи та найпоширеніші порушення фінустанов

 

Кого стосується Постанова НБУ № 65 

 

Постанова НБУ № 65 від 11.05.2023 “Про затвердження Положення про реалізацію спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” поширюється на таких суб’єктів реалізації санкцій:

 • банки України та філії іноземних банків;

 • небанківські установи: 

  • страховики (перестраховики), 

  • кредитні спілки, 

  • ломбарди,

  • інші фінансові установи, реєстрацію та/або ліцензування яких здійснює Національний банк,

  • страхові (перестрахові) брокери,

  • інші юридичні особи, які не є фінансовими установами, але надають окремі фінансові послуги, державне регулювання та нагляд за діяльністю яких здійснює Національний банк,

  • оператори платіжних систем,

  • філії або представництва іноземних суб’єктів господарської діяльності, які надають фінансові послуги на території України;

  • оператори поштового зв'язку, які надають фінансові платіжні послуги та/або послуги поштового переказу (Укрпошта, Нова Пошта тощо) та/або послуги з торгівлі валютними цінностями в готівковій формі.

 

Компанії зобов'язані відмовлятися від співпраці з санкційними особами 

 

Суб’єкти реалізації санкцій зобов’язані відмовлятися від встановлення ділових відносин із санкційними особами, зупиняти фінансові операції санкційних осіб та фінансові операції з їхніми рахунками.

 

Також суб'єкти реалізації санкцій зобов’язані виявляти осіб, які підконтрольні санкційним особам.

 

Функціонал YouControl, який допоможе відповідати вимогам Постанови НБУ № 65

 

1. Інструмент Експрес-аналіз 

 

Миттєво сигналізує про наявність санкцій щодо контрагента. А детальнішу інформацію про санкції щодо контрагента можна почитати в окремому розділі досьє “Санкції”.

 

🔗Більше про Експрес-аналіз. 

 

 

2. Функція автоматичного моніторингу 

 

Щоденно повідомляє про зміни реєстраційних даних контрагентів, включно з інформацією про застосування до них санкцій.

 

🔗Більше про Моніторинг.

 

3. Зв'язки з компаніями та особами 

 

Перевірка в YouControl виявляє також пов’язаних з контрагентом осіб.
 

Відповідну інформацію можна знайти в Досьє через Експрес-аналіз, в розділі Перевірка в списках санкцій, а також через розділ в лівому навігаційному меню "Офіційні повідомлення". 

Таким чином інформаційно-аналітична система YouControl надає дані та функціонал для повної перевірки контрагентів. При цьому вся інформація міститься в одній системі. Це найбільш наповнена система даними про юридичних та фізичних осіб для аналізу звʼязків.

 

Можливості YouControl спрямовані на оптимізацію робочих процесів та захист від ризиків співпраці з контрагентами. 

 

Автоматизація процесів перевірки в декілька разів скорочує час на пошук даних та підвищує точність завдяки виключенню з процесу людського фактора. 

 

Використовуйте YouControl для прийняття зважених професійних рішень. Спробуйте розширену тестову версію YouControl для перевірки ваших контрагентів. 

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’