YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Статті 3 жовтня 2023 р.

Чому бізнесу потрібен доступ до YouControl: 7 основних причин

Поділитися:
Чому бізнесу потрібен доступ до YouControl: 7 основних причин

Надаємо всі дані з реєстрів та баз даних в одному досьє

 

Система формує повне досьє на кожну компанію та ФОП України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв’язки між афілійованими особами.

Унікальна технологія дозволяє за хвилину отримати актуальну на час запиту інформацію про компанію або ФОП з офіційних джерел даних.

 

Надаємо можливість перевірки будь-якого громадянина або нерезидента України, в офіційних реєстрах. Це змога дізнатися:

- з якими людьми, компаніями та політичними партіями пов’язані люди;

- яким майном володіють;

- чи використовують підроблені документи (паспорти, дипломи);

- чи мають борги;

- чи переховуються від органів влади;

- чи входять до списку терористів;

- чи перебувають в розшуку (МВС та СБУ);

- чи мають корупційні правопорушення тощо.

 

Перевірка відбувається миттєво і не потребує від вас спеціальної кваліфікації. А функція моніторингу не дозволить пропустити важливі оновлення, бо щоденно повідомляє про зміни в даних контрагентів, що можуть вплинути на ваше співробітництво (поява заборгованості, судової справи/провадження контрагента та в якому статусі він фігурує в них; чи потрапив контрагент та пов’язані з ним фізичні та юридичні особи під санкції).

 

Попереджаємо про ризики і допомагаємо їх уникати

 

Найшвидший "сканер" ризиків – наш інструмент Експрес-аналіз, який миттєво звертає увагу на ризикові фактори щодо контрагента, які вимагають особливої уваги. Система перевіряє діяльність контрагента за 500+ факторами, отже жоден аспект не залишиться не проаналізованим. Окрема увага звертається на зв’язок з підсанкційними особами, фактори фінмоніторингу, належну обачність та рівень надійності партнера.

 

Санкціям і репутації приділяємо особливу увагу

 

Національні та міжнародні санкції щодо юридичних, фізичних осіб та ФОП відображаються з попередженням про наявні ризики співпраці. При чому перевірити можна не лише санкції, накладені безпосередньо на контрагента, а й на пов’язаних з ним осіб.

За допомогою YouControl також можна швидко дізнатися про журналістські розслідування та інші згадки контрагентів в медіа, навіть якщо фігуранти хотіли б приховати неприємні публікації.

 

Допомагаємо досліджувати та виходити на нові ринки

 

Консолідуємо дані для аналізу ринків з інструментом YC.Market для пошуку нових контрагентів та швидшого прийняття рішень щодо контрагента. Допомагаємо зрозуміти потреби, конкурентну обстановку та тенденцію на українських та закордонних ринках. Також пропонуємо щоденну автоматичну розсилку про новостворені юридичні особи та ФОП, що дозволяє залучати нових гравців до співпраці. Разом ці елементи формують віддачу на інвестиції та сприяють зростанню бізнесу.

 

Допомагаємо дотримуватися належної обачності

 

Дотримання належної податкової обачності – обов’язок всіх компаній та підприємців. Інакше податкові органи можуть блокувати податкові накладні, якщо платник співпрацює із недобросовісним бізнесом. Ми додали до Експрес-аналізу окрему вкладку "Податкова обачність" з факторами, на які насамперед звертають увагу під час податкових перевірок. Це допомагає сформувати доказ вашого відповідального підходу до вибору контрагентів, який можна показати податковій або навіть суду.

 

Знаємо все про фінансовий моніторинг

 

Фінмон стосується всіх: фізичних, юридичних осіб та ФОП. Щоб врахувати вимоги фінансового моніторингу, варто дотримуватися належної обачності, застосовувати ризик-орієнтований підхід при перевірці контрагентів, використовувати надійні джерела даних та побудувати належну систему управління ризиками. Всі ці процеси значно спрощуються та автоматизуються інструментами YouControl. Зокрема Експрес-аналіз має спеціальні вкладки з факторами фінмоніторингу.

 

Автоматизуємо робочі процеси

 

API YouScore передає комплексні дані про контрагентів без помилок, прямо з реєстрів, безпосередньо до вашої CRM/ERP або іншої внутрішньої ІТ-системи. Завдяки інтеграції ви отримуєте можливість працювати з даними у себе в системі, автоматизувати процеси та рішення. Це прискорює роботу AML/фінансового моніторингу та інших відділів. 

 

YouControl має адаптивну тарифну сітку, що робить ділову розвідку доступною для всіх. Обирайте тариф під ваші потреби. А якщо вам потрібне індивідуальна опція чи експертна допомога: ми обов’язково знайдемо найкраще рішення.

 

Дізнайтеся більше про сервіси YouControl

 

Поділитися:

Читайте також:

Статті 31 грудня 2021 р.

Україна trend-setter відкритих даних Європи: яка роль бізнесу?

Напередодні новорічних свят Європейський портал відкритих даних опублікував результати щорічного дослідження Open Data Maturity 2021. Цього року Україна піднялася на 11 позицій в рейтингу і закріпилася на 6-му місці серед 34 країн Європи, з почесним статусом trend-setter. Рівень зрілості сфери відкритих даних – 94%. Чи все так чудово в Україні з відкритими даними насправді та як бізнес здатен впливати на розвиток цієї сфери ‒ розповів виданню Мind засновник і СЕО YouControl, Сергій Мільман

Новини 10 грудня 2021 р.

YouControl запустив безоплатний інструмент з перевірки учасників закупівель в один клік

З 1 січня 2022 року вступають в силу зміни до Закону України "Про Публічні закупівлі". До уповноважених з публічних закупівель застосовуватиметься персональна відповідальність: від штрафів до позбавлення волі. Для уникнення таких ситуацій, підвищення ефективності тендерних закупівель та здійснення громадського контролю, фахівці YouControl розробили спеціальний інструмент ‒ "Аналіз тендерів".

Новини 9 грудня 2021 р.

"Аналіз тендерів": ідеальний інструмент перевірки публічних закупівель від YouControl

"Аналіз тендерів" – новий безоплатний інструмент YouControl для перевірки учасників тендерів, виявлення несумлінних компаній та проведення чесних та вигідних закупівель.   Ініціатор публічних закупівель має перевіряти учасників на відповідність до вимог закону.  Для належної перевірки потрібна інформація з відкритих та доступних джерел, отримання якої з розрізнених реєстрів займає багато часу.

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’