Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Статті

6 інструментів директору для ухвалення безпечних рішень

11 лютого 2020 р.

6 інструментів директору для ухвалення безпечних рішень

Директор не з чуток знає, що таке швидкі рішення і яка ціна помилки. Це не привід не приймати рішень — це привід робити їх зважено. Інформаційно-аналітична система YouControl допомагає вести бізнес-розвідку швидко та ефективно, навіть в машині або під час переговорів. Використовуйте її інструменти, щоб захистити свою компанію від ризиків.

YouControl надає прості у використанні, швидкі й доступні інструменти, які неможливо адекватно замінити без великих витрат часу та фінансових ресурсів. А в системі YouControl вони вже працюють надійно та ефективно. Наприклад:

1. Зв’язки

Перед початком переговорів або прямо під час дізнайтеся компанію, з якою небажано укладати договір: через її номінального директора, формально керівного десятком підприємств, корупційних зв’язків або репутаційних ризиків.

Ви можете побачити, з якими компаніями та фізичними особами пов’язана компанія, а також її філії.

2. Історія

Проаналізуйте історію змін будь-якої компанії перш ніж прийняти рішення про співпрацю з нею. Переконайтеся, що компанія не приховує брак досвіду роботи, а її структура і власники не змінюються занадто часто.

У вкладці Історія можна дізнатися, що ця компанія тричі переходила до різних власників протягом менше року.

3. Суди

Дізнайтеся, наскільки відповідально компанія виконує договірні зобов’язання. Які судові справи є за плечима компанії: адміністративні, кримінальні і т.д. І чи має контрагент хоча б непряме відношення до компаній з ознаками фіктивності.

Проаналізувавши судові документи, ми дізналися, що клієнти цієї компанії звернулися в суд через неналежне виконання робіт.

4. Експрес-аналіз

Одного погляду на цей інструмент достатньо, щоб помітити, що потенційний контрагент може нести ризики, тому треба уважніше перевірити його репутацію перед підписанням договору.

Перевірці цієї компанії варто приділити додаткову увагу перед співпрацею. У компанії виявлені надзвичайно критичні сигнали, які можуть вказувати на порушення нормального режиму її функціонування.

5. Перевірки

Заздалегідь дізнавайтеся про всі перевірки ваших контрагентів, заплановані та/або вже проведені контролюючими органами.

Графік проведених і майбутніх перевірок, а також їх результати (кнопка «Результати» вгорі праворуч).

6. Фізичні особи

Перевірка будь-якого громадянина України: чи не перебуває він в розшуку, чи не ховається від органів слідства і не має боргів перед компаніями, приватними особами і ДФС. За номером паспорта ви можете також перевірити документ на справжність (пошук серед викрадених та втрачених).

Переконайтеся, що не ризикуєте найняти в штат або в якості підрядника людину, що переховується від правосуддя.

Крім цього, інструменти YouControl дозволять вам аналізувати ринок і його окремих гравців, стежити за конкурентами, знаходити потенційних партнерів і навіть контролювати власне підприємство.

Інструменти YouControl необхідні також у повсякденній роботі різних фахівців: співробітників служби безпеки, фінансистів, HR і юристів. Але прийняти рішення про впровадження бізнес-перевірки повинен саме директор.

Ми також створили покрокове керівництво для впровадження YouControl в робочі процеси вашого бізнесу.

Почати перевірку!

Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’