Чи фігурує суб’єкт господарювання, який тебе цікавить, у судових справах? Про це ти дізнаєшся, скориставшись вкладкою “Суди”, яка знаходиться в досьє.
У вертикальному меню, поряд з назвою вкладки, показана кількість судових справ, за якими доступні рішення в системі.
За замовчуванням вкладка “Суди” відкривається на сторінці розділу “Судові рішення”. Тут зберігаються всі документи у справах, де фігурує суб’єкт господарювання.
Перелік документів поданий у вигляді таблиці, де зазначено:
Над таблицею розташовано фільтри для швидкого пошуку документів. Щоб їх налаштувати, натисни на назву фільтру та вибери потрібний критерій у випадаючому переліку.
Сума позову — це розмір грошової компенсації, що є предметом судового розгляду. Фільтр дозволяє вибрати діапазон сум, що викликають найбільший інтерес.
В господарських і цивільних справах, як правило, розглядають спори щодо виконання зобов’язань між сторонами та стягнення боргів. Адміністративне судочинство може стосуватись проблем з податками та інших порушень у відносинах контрагента з державою. Кримінальні справи відкриваються щодо виявлених ознак фіктивності або інших економічних злочинів.
Що означають маркери таблиці?
Щоб відкрити рішення, натисни на його номер.
На початку сторінки, що відкриється, міститься поле із супровідною інформацією та переліком компаній, які фігурують у документі.
Вище на сторінці є панель керування, за допомогою якої ти можеш завантажити документ в форматі PDF, роздрукувати або відправити на електронну пошту, а також повернутись на попередню сторінку.
Одразу після супровідної інформації розміщено текст судового рішення.
Всі коди ЄДРПОУ компаній, згадані у тексті, виділені синім кольором. Якщо клікнеш на код, з правого боку відкривається поле з реєстраційними даними компанії та кнопкою для переходу у досьє з більш повною інформацією про неї.
Тут ти можеш знайти дані, отримані із автоматизованої системи виконавчого провадження (АСВП) та Єдиного реєстру боржників (ЄРБ).
Виконавче провадження в Україні — виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), що підлягають примусовому виконанню у разі невиконання їх у добровільному порядку.
Натиснувши на розділ в меню, ти побачиш сторінку з таблицею, у якій зазначені наступні дані:
Якщо клікнути на стрілку в кінці рядка, відкриється додаткове поле з інформацією про протилежну сторону у провадженні та відповідальний орган Державної виконавчої служби.
Швидко шукати потрібні записи у таблиці я раджу за допомогою фільтрів, які розташовані на початку сторінки. Вони дозволяють відфільтрувати дані за такими критеріями:
У цей розділ потрапляє інформація щодо запланованих справ, які тільки мають відбутися. На сторінці відображаються дані про: