Повідомити про помилку або ідею
YouControl
logo youcontrol
УКР
youcontrol youcontrol
0 800 309 077
Дзвінок безкоштовний
УКР

Зареєструйтесь і перевірте 10 компаній безкоштовно, або отримайте консультацію по номеру 0 800 309 077.

Урок 1. “ТОП 25”
20 хв

Шукаєш нових контрагентів? Скористайся вкладкою “ТОП-25” щоб система за заданими тобою параметрами побудувала рейтинг компаній в Україні. Переходь до інструменту з головного меню системи YouControl, натиснувши на розділ “Ринки”. 

Перше, що ти побачиш - робоча панель інструменту у вигляді набору фільтрів.

Налаштування фільтрів

Використовуючи перший ряд фільтрів обирай стан компаній (статус юридичної особи), регіон та кількість працівників компанії. Щоб задати ці параметри, натисни на назву фільтра та відміть чекбоксом потрібний варіант у випадаючому списку. Система дозволить обрати одразу декілька критеріїв у одному фільтрі.

Далі обирай, за яким критерієм будуть сортуватися компанії у рейтингу: за виручкою, експортом чи імпортом. За замовчуванням сортування встановлене за виручкою.

У другому ряду фільтрів можеш вказати вид економічної діяльності підприємств. Фільтр “Основний КВЕД” є обов’язковим для заповнення. “Додатковий КВЕД” та “Товари ЗЕД” можна налаштувати за потреби. Щоб відкрити всі категорії натисни на назву відповідного фільтру.

Далі на екрані з’явиться поле фільтру. У лівому куті можеш обрати тип налаштування: за категоріями або через пошуковий рядок. 

 Щоб налаштувати фільтр КВЕД за категоріями клікай на “Категорії”. У першому блоці з’явиться список секцій. Відміть чекбоксом секцію, яка тебе цікавить. 

У наступному блоці обери розділ. За замовчуванням обираються всі розділи у секції. Натисни на чекбокс, щоб видалити непотрібний. Якщо потрібен більш точний пошук обирай потрібну секцію в останньому блоці. 

За потреби повтори те саме з додатковим КВЕД та товарами ЗЕД.

Щоб налаштувати фільтр КВЕД з використанням пошуку натисни на кнопку “Пошук” і скористайся пошуковим рядком. У полі налаштування фільтру відкриються всі секції, розділи та класи. 

Можеш прокручувати списки та шукати необхідні тобі категорії вручну або скористайся пошуковим рядком.

Коли почнеш  вводити інформацію в пошуковий рядок, система буде пропонувати варіанти, які можуть тобі підійти.

Шукай під фільтрами задані тобою параметри. Щоб видалити фільтр натискай на хрестик біля його назви або на “Скасувати всі”, щоб відмінити всі налаштування.

Після того, як будуть задані необхідні параметри, клікай  “Сформувати звіт”.

Як результат - отримаєш рейтинг з ТОП-25 компаній, відібраними за твоїми власними критеріями. Щоб перейти на досьє компанії натисни на її назву. 

Список уроків в даному модулі
Модуль 8. РИНКИ. Рейтинг ТОП-25 компаній в Україні за заданими параметрами
40 хв
Урок 1. “ТОП 25” 20 хв
Всі модулі

Отримайте знання від кращих експертів на ринку
Реєстрація в академії
Додайте застосунок «Youcontrol» на головний екран
Натисніть load -> ‘Додати на початковий екран’